Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Far Sorunu

malborom

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar

Aracım 2011 1.6 TDI CR DSG aracımda hiçbir sorun yok sabah çalıştırdım far sensörü farı çalıştırdı sol far yanmadı dedim xenon ampul gitti işten cıktım akşam bi elektrikçiye abi normal ampul tak dedim benim xenonlar 4300 K adam taktı sol far yine yanmadı sigortalara baktık sağlam adam konfor modülü arızalı tamir olacak 250 TL böyle birşey yaşayan varmı hiç durduk yere moralim bozuldu.

geçmiş olsun...
aracın garantisi yok mu...

Sakın yaptırmayın 05339655857 numaradan beni arayın size yaptıracağım işlemleri yapın düzelecek 250 tl yazık günah

Dursun usta buraya yazıp Bizlede Paylaşsana öğrenmiş Olalım Söz gene Sana yaptırıcaz yahu :eek:key:

İnanç arkadasımızın farlari tamam 250tl cebinde kaldı onunla aracına başka birşey yaptırır güle güle kullansın

Geri
Üst Alt