Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

far sensoru

Bende yarin servisle gorusup, almayi dusunuyorum urunu. Montaj islemi zor mu? Herkesin el yatkinligi farklidir tabi ama yine fikir sahibi olabilmek icin soruyorum :)
montaj işlemi cok zor degil aslında gerekli kabloları tespit ettikten sonra urunle beraber gelen montaj klavuzu herseyi harfiyen gosteriyor oto alarm montajı yapabilen her insan baglatıyı kolayca yapabilir

ben urunu belirtilenin daha altında bir fiyata aldım eminimki toplu alım olursa bu fiyat daha da dusebilir

Simdi tedarikci ile gorustum. Telefonda ki arkadas sagolsun ilgiliydi. 2011 Leon'da sikInti cikartir mi diye sordum. Passat'a uygulamislar, herhangi bir sorun cikmamis. Araci kumandadan actigimizda sisler ve parklar yaniyomus. Garantisi varsa eger aracin servisle gorusup, montajini oradan yaptirirsiniz, bir sikInti cikmaz dedi. Servisle gorusup, pazartesi gunu alicam bende bir sorun cikmazsa.
Yusuf arkadasimizin dedigi gibi, fiyati sahibinden'e gore cok daha uygun soyledi. (Sahibinden komisyon aliyormus, bu yuzden dolayi internette biraz daha pahaliymis. Havale ile daha uyguna geliyor.) Toplu alimlarda cok cok uyguna gelicegini dusunuyorum bende.

Simdi tedarikci ile gorustum. Telefonda ki arkadas sagolsun ilgiliydi. 2011 Leon'da sikInti cikartir mi diye sordum. Passat'a uygulamislar, herhangi bir sorun cikmamis. Araci kumandadan actigimizda sisler ve parklar yaniyomus. Garantisi varsa eger aracin servisle gorusup, montajini oradan yaptirirsiniz, bir sikInti cikmaz dedi. Servisle gorusup, pazartesi gunu alicam bende bir sorun cikmazsa.
Yusuf arkadasimizin dedigi gibi, fiyati sahibinden'e gore cok daha uygun soyledi. (Sahibinden komisyon aliyormus, bu yuzden dolayi internette biraz daha pahaliymis. Havale ile daha uyguna geliyor.) Toplu alimlarda cok cok uyguna gelicegini dusunuyorum bende.

servisin bunu yapacağını yada bulaşacağını hiç sanmıyorum..bişey soruyosun garantiden çıkar diyip işin içinden çıkıveriyolar sonrada istersen yap bişey yapabilrsen.. eniyi hiçbişey demicen kimselere taktıracan neistersen olcak bitecek.

servisin bunu yapacağını yada bulaşacağını hiç sanmıyorum..bişey soruyosun garantiden çıkar diyip işin içinden çıkıveriyolar sonrada istersen yap bişey yapabilrsen.. eniyi hiçbişey demicen kimselere taktıracan neistersen olcak bitecek.

Evet bazi servislerde dediginiz gibi oluyor. Bursa Dogus Oto'da da boyleydi durum. Seat servis sorumlusu ile arayi sIki tuttum, su anda ilgili davraniyorlar ama dediginiz gibi yinede belli olmaz. Oyle birsey yaparlarsa da kendim taktiricam artik. Bugune kadar Vag'da sorun cikmamis, benim aracimda da cikmaz heralde :)

Geri
Üst Alt