Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

far sensörü

bir forumda görmüştüm anahtarı e-bay'den auto'lu olanı sipariş edip orjinal far sensörünü taktırmıştı trendline golf'e :) güzel olabilir açıkçası.. Leon'a hiç düşünmemiştim :D

orjinal far sensörü 600 tl imiş serviste işçilik hariç. Auto'lu tuş da geliyo mu dedim bilmiyorum dedi. Servistekiler takabilir mi onu da bilmiyorum dedi satıcım. Çok samimi olduğumuz için dedim 50 tlye var onu taktırsam diye. Taktır ama garanti bozulur o bölümün dedi. Bende bozulursa çıkarır gelirim dedim. :) çok oynatmadan taktır bence 600 tlye değmez dedi. şimdi cenmax filan düşünüyorum işte. Taktıran var mı acaba? Auto tuşu olmuyo sanırım ama zaten kendi üzerinde tuş var açıp kapatan. Far düğmesi de bağımsız olarak kullanılıyormuş. Ama kullanan birinden bilgi almak süper olur.

Necmettin kardeşim sen bu işi çözecen hadi bakalım ben geçenlerde konuştum işçilik dahil 625 TL diyolar. Yalnız depolarda yok istanbulda falanda yok fabrikadan sipariş vericez 1 haftaya gelir diyolar özel sipariş ile geliyomuş

Ya far açıp kapatmayı unutuyomusunuz ki far sensörüne 600TL fiyat bayılıyosunuz arkadaşlar, abilerim ablalarım :D

hayırdır necmettin yine içinde far ve yağmur sensörü ateşi yanmaya başlamış
nerelerdesin görüşemiyoruz

değişik b,r alternatif olmuş düşünen arkadaşlar için

ben AL90 sensörü 110 tl ye almıştım, servisede montaj için 50 tl vermiştim toplam 160 tl halletmiştim.

slm arkadaşlar far sansörü ben tyaktım orjinal yalnız düğme yok onun yerine jetta veya passat düğmesi kullandım sansör 200 tl düğmeyi 60 teleye aldım kendim taktım basit birşey bence deneyin isteyen arkadaşlar bana özelden yazsın hem alacakları yeri hem takma ile ilgili bilgi verebilirim

slm arkadaşlar far sansörü ben tyaktım orjinal yalnız düğme yok onun yerine jetta veya passat düğmesi kullandım sansör 200 tl düğmeyi 60 teleye aldım kendim taktım basit birşey bence deneyin isteyen arkadaşlar bana özelden yazsın hem alacakları yeri hem takma ile ilgili bilgi verebilirim
takılı halini bi foto ile gösterebilirmisiniz . nereye takılır ne kadar yer kaplıyor.

Geri
Üst Alt