Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

far parlatma (meguairs plasx)

mertyone

Kayıtlı Üye
far parlatma işlemi uygulamasını yaptım meguairs plasx ile uygulama ters oldu bulanıklaştı daha cok ve işlem su sekilde gercekleştirdim
-1200 kum su zımparası ile yaklaşık 20-25 dk zımparaladım
-ardından 2000 kum ile zımparaladım 15 dk
-en son 3000 kum ile zımparaladım bulanıkduruma gldi
-son işlem olarak meguairs plasx ile süngerini aldım sürdüm fara ve işleme dewam ettim sürterek ama sonuç yok acaba aldıım ürün mü patlak verdi die düşünmeye başladım.

Geçmiş olsun. Yeni bir far gibi gözüküyor durum.

dostum
su vıdeoya bır bak ıstersen tabı sen bunun gbı cok surme :)

sen bence yanlış bir işlem yaptın , sonuçda hüsran servis yada yedek parçaçı yolu gözüküyor sanırım

uygulanması gibi uyguladım ama farklı bi durum olusmadı

far parlatma işlemi uygulamasını yaptım meguairs plasx ile uygulama ters oldu bulanıklaştı daha cok ve işlem su sekilde gercekleştirdim
-1200 kum su zımparası ile yaklaşık 20-25 dk zımparaladım
-ardından 2000 kum ile zımparaladım 15 dk
-en son 3000 kum ile zımparaladım bulanıkduruma gldi
-son işlem olarak meguairs plasx ile süngerini aldım sürdüm fara ve işleme dewam ettim sürterek ama sonuç yok acaba aldıım ürün mü patlak verdi die düşünmeye başladım.

Eğer Fardaki kir çok ise önce 0.400 yada 0.600 le oda yoksa 0.800 lük su zımparasıyla başlamanız gerekirdi.. eğer kir çok ve direk 120 le başlamışsanız kiri bir yerden biryere taşımışsınız demektir.. birde Su zımparaları kullanılmadan önce en az 2 saat ılık su içerisinde bekletilmesi gerekir yoksa temizleyip partlatmak yerine çizip mat laştırabilir.. bulanıklık dediğiniz matlık ise işlemi dediğim gibi en başından tekrar yapın :eek:key:

yok kalın zımpara değil ya su zımparası meguairsin 3m zaten markası 800-1200-2000-3000 kum su zımparası mvcut elimde.internette işlemi defalarca izledim ve 2 sat ılıksuda bklettim sonra işleme başladım.bulanık görünümde gözküyor içi görnmücek derecede buna gözü bulamam grekior

aradım suanda düzeltilebilceğini sölediler çifti 100 tl dedi

Geri
Üst Alt