Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Far Koruyucu arıyorum..

gmmetin

Kayıtlı Üye
Aracımın sağ farının arka tarafında (kabut içerisinde) bulunan yerde kapak şeklinde olan koruyucuyu nereden bulabilirim, çünkü far devamlı su alıyor....

Serviste satılıyor sanırım 70 tl civarında idi..

sanayi de varsa seat marka araç tamiri yapan bunlardan çıkma bulabilirsin veya gökhan abinin söylediği gibi yetkili servisten temin edeceksin.

Aracımın sağ farının arka tarafında (kabut içerisinde) bulunan yerde kapak şeklinde olan koruyucuyu nereden bulabilirim, çünkü far devamlı su alıyor....

kayseri özsa da ben sormuştum 6 ayı geçti sanırım tanesi 35 tl. bende de nem alma var zenon lar için açılan deliklerden silikon da çektim ama sol tarafa bişey yapamadım. aldığımda vardı zenon lar yakışıyor yoksa değişecem nemli hiç hoş durmuyor

Geri
Üst Alt