• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Far gevremesi ve lekeler

OMK

Kayıtlı Üye
İsim
....
Nereden
Adana
Araç
Leon 1.6 TDI CR Style
Plaka
36as31
Herkese kazasız, belasız, sıkıntısız sürüşler öncelikle 2 gün önce leon 1.6 tdi cr style araç aldım olabilecek en temiz durumda araç tek bir sorunum var o da ön farlarda ki gevremeler ve lekeler bunlara nasıl bir çözüm bulabilirim fikri olan öncesinde bu konudan muzdarip olup sorunu giderenlerin tavsiye ve çözümlerine ihtiyacım var.

Yvz

Kayıtlı Üye
İsim
Yavuz selim
Nereden
Adana
Araç
Leon 1.2 TSI Style
Farları değiştirebilirsiniz. Yada olduğu gibi kabul etmelisiniz. İnternetteki zımpara vs gibi uygulamalarla uğraşmanızı tavsiye etmem.

OMK

Kayıtlı Üye
İsim
....
Nereden
Adana
Araç
Leon 1.6 TDI CR Style
Plaka
36as31

OMK

Kayıtlı Üye
İsim
....
Nereden
Adana
Araç
Leon 1.6 TDI CR Style
Plaka
36as31
Yani fazlasıyla maliyetli bir iş olacak dediğiniz gibi, daha uygun ve kalıcı bir çözüm arıyorum açıkcası.

OMK

Kayıtlı Üye
İsim
....
Nereden
Adana
Araç
Leon 1.6 TDI CR Style
Plaka
36as31
Far değişimi harici hala kalıcı bir çözüm arıyorum, kimisi zımparalatma olayından bahsediyor 3 4 aşamadan geçiyormuş sanırım fikri olan yorum yaparsa sevinirim.

faw13

Kayıtlı Üye
İsim
Gökberk
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
Far değişimi harici hala kalıcı bir çözüm arıyorum, kimisi zımparalatma olayından bahsediyor 3 4 aşamadan geçiyormuş sanırım fikri olan yorum yaparsa sevinirim.
güvenebileceğiniz bir detailingciyle görüşün, çok maliyetli olacağını sanmıyorum, eğer içeriden bir sorunu yoksa 2-300 liraya fabrikadan çıkmış gibi yaparlar.

• Beğen
Reaksiyonlar: OMK

catres

Kayıtlı Üye
İsim
sertaç
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
Farların resmini koymanız mümkünse görerek fikir üretmek daha iyi netice verir sizin için

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt