Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Far Değişimi Hakkında

serdars

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba, iyi haftalar.
Geçen hafta 2017 model Leon Style makyajlı kasa aldım. 2 farklı soru var kafamda.

1. Aracımda full led teknolojili farlardan bulunmuyor. Farları Full led olan model farlar ile değiştirdiğimde muayene konusunda sorun yaşar mıyım? Birde bu full led'li farları en ucuz yollu nasıl temin edebilirim.

2.Uzun ve kısa farlar için h7 led ampul olarak ne önerirsiniz?

Merhaba Serdar
Benim de aynı düşüncelerim var. İstanbul'da iki tane far tasarımcı buldum ve onların yaptığı işleri takip ediyorum.
Bazıları orijinal Led takıyorlar ama 10.000 TL civarında.
Bazıları ise far tasarımı yapıyorlar. 3.000 TL civarında.

Sonradan Seat Full Led taktırmak pek mantık işi değil. Aracınızı satıp led li olandan alırsanız daha sağlıklı ve ekonomik olur bence...

Merhaba Serdar
Benim de aynı düşüncelerim var. İstanbul'da iki tane far tasarımcı buldum ve onların yaptığı işleri takip ediyorum.
Bazıları orijinal Led takıyorlar ama 10.000 TL civarında.
Bazıları ise far tasarımı yapıyorlar. 3.000 TL civarında.
Bilgi için teşekkürler. 3000 TL arka stoplar da dahil mi ? Verimli oluyor mu örnek var mı ?

1 yıldır takip ediyorum şimdiye kadar Leon far yapanı görmedim. Arayıp sorduklarım yaparız diyorlar ve bir yıl garanti veriyorlar. Muayene den geçiyor diyorlar. Bazi araç farlarını birebir yaptıklarını gördüm. Leonu birebir yapamıyorlar. face'de Instagram dan far tasarım diye arayın göreceksiniz.

Bu işlemi sonradan yaptırmak aracı satıp led olanı almaktan daha pahalıya çıkıyor ve led takılır ise beyin de değişmesi gerekiyor far motoru falan bir sürü işlem giriyor devreye
Led farlarda ve bi-zenon farlarda araç çalışınca otomatik kendini ayarlaması gerekiyor yoksa muhayeneden geçemezsiniz

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Buğün birisi ile görüştüm İstanbul'da İkitelli de VW grubunada çok yapmışlar. Orijinal seat Leon Led takıma sadece ön farlara 6.500 fiyat verdi. Herşey dahil. Kodlama yapılıyormuş beyin ile uyumlu hale getiriyorlarmiş. sorunsuz bir şekilde yapıyoruz dediler.eski farları da satarak maliyetini düşürmüş oluruz sanıyorum.

Buğün birisi ile görüştüm İstanbul'da İkitelli de VW grubunada çok yapmışlar. Orijinal seat Leon Led takıma sadece ön farlara 6.500 fiyat verdi. Herşey dahil. Kodlama yapılıyormuş beyin ile uyumlu hale getiriyorlarmiş. sorunsuz bir şekilde yapıyoruz dediler.eski farları da satarak maliyetini düşürmüş oluruz sanıyorum.

Önler için çift far 6500 lira iyiymiş.

Geri
Üst Alt