Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Far çatlağı onarım bilgisi

cok sagol tesekkurler anlamıyorum adam bıde pıskın pıskın daha parca elımızde yok dusunun tasının ıstersenız yaptırırsınız dıyor :) cıldırmıs bunlar
adamlar cok rahat demekkı :( ne olacak paraya ıhtıyac yok zaten ıkı uc musterı geldımı baya para kazanıyorlar :D en guzelı saglam seat ustası bulmak

Servisin ücretsiz değiştirmesi gerekmiyor mu? Sonuçta garantili araba sizin gidipte farı kıracak haliniz yok

Geçmiş olsun
başlığınıza biraz daha dikkat edelim ben düzelttim ne yazık ki servisler çok pahalı ve kaprisliler kaskodan yaptırırsan hasar kaydı çıkar size de 100-150 tl fark çıkar yenilerken

kurye ile elden teslime verildi

Geçmiş olsun
başlığınıza biraz daha dikkat edelim ben düzelttim ne yazık ki servisler çok pahalı ve kaprisliler kaskodan yaptırırsan hasar kaydı çıkar size de 100-150 tl fark çıkar yenilerken

kurye ile elden teslime verildi
Pardon tabi dikkat ederim napicaz deldirim mi kaskoyu

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Farı servisten al kredi kartınla 6 taksit yaparlar dısarda taktırırsın 50 tl bir ustaya en mantıklısı bu

Farı servisten al kredi kartınla 6 taksit yaparlar dısarda taktırırsın 50 tl bir ustaya en mantıklısı bu
O kadar para verdikten sonra servisde taktirsin daha garantili olur bence yada bak bir tanıdık anlatmıştı pert arabalardan parça alıp sanayide yada servisde taktirabilirsin tabi bunun için sağlam pertci veya usta bulman gerek

O kadar para verdikten sonra servisde taktirsin daha garantili olur bence yada bak bir tanıdık anlatmıştı pert arabalardan parça alıp sanayide yada servisde taktirabilirsin tabi bunun için sağlam pertci veya usta bulman gerek

malasef kı ne parcalanan bı arac nede yan sanayı uretımı war aracın parcalarının arac 2016 kasa oldugundan dolayımıs suan ıcın sanayıde bı usta buldum plastık kaynak yapıcak barı cıkma falan bulana kdar su almasını engellıcez

Geri
Üst Alt