Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Far çatlağı onarım bilgisi

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında chile-Kırmızı tarafından paylaşıldı.

1. chile-Kırmızı

chile-Kırmızı SCW Üyesi

374
    476
    63
    Sol farimda bi yerde catlak var su aliyor ne yapmam gerekiyor servisemi yoksa saniyiyemi gitsem?? Garanti disi kalirmi servis nasil bi tepki veya ucret cikarir yardim edin..

[​IMG][​IMG][​IMG]

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. ogz

ogz SCW Üyesi

94
    68
    18
    Tanıdık ustan varsa götür baksın sanayide ama işlem yapmak isterse orjinallemi yoksa yan sanayi ilemi değiştirecek onu öğren yoksa usta direk servise git belki onlarla ilgili bir hatadır ücretsiz garantiden değiştirirler belki

3. chile-Kırmızı

chile-Kırmızı SCW Üyesi

374
    476
    63
    abi piskolojım bozuldu ıkı uc gundur fark edıyorum sımdı sanayıde ustam derse ki bi mudahale edelım ettı yapamadı sonra servıse gıdıcez orda belkı ucretsız degısıcek ıken ucrete tabı olmayalım :/ kafam cok karısık..

4. pilli

pilli SCW Üyesi

982
    1.481
    113
    çatlak olan yeri görebiliyorsan ve farı sökebilirsen temizledikten sonra silikon çek derim.ama bence en güzeli servise gitmendir..geçmiş olsun

Bunu beğendi. chile-Kırmızı bunu beğendi.
  5. ahmet6334

ahmet6334 SCW Üyesi

690
    879
    93
    Kardesime telefonda bilgi verildi gecmiş olsun tekrar ,,

KİREÇ ve chile-Kırmızı bunu beğendi.
  6. chile-Kırmızı

chile-Kırmızı SCW Üyesi

374
    476
    63

tesekkurler sagolun hastanede acıl bı durum oldu o an gerı gerı gelen adamında ne numrası aldık nede bısı yaptık basımıza ıs aldık sımdı servısle konusucam ıns fazla fıyat vermezler
    [doublepost=1449230619,1449230582][/doublepost]

abıcım allah razı olsun verıdgın dırektıfler dogrultusunda hareket edıcem sımdı arıyorum servısı

Bunu beğendi. ahmet6334 bunu beğendi.
  7. ahmet6334

ahmet6334 SCW Üyesi

690
    879
    93
    Psıkoloji düzeldi kardesimin kazasız belasız :) acil yardımlar için scw hep yanınnızda 7/24 Nürburgring ;)

KİREÇ, pilli ve chile-Kırmızı bunu beğendi.
  8. chile-Kırmızı

chile-Kırmızı SCW Üyesi

374
    476
    63

servisle gorustum ızmır MBU 1250 tl+150 tl işcilik :/ fiyat verdi adamlar sasırmıs kaskodan yaptırsak seneye ne kadar cıkar acaba bıze bılgısı olan varmı ??

9. pilli

pilli SCW Üyesi

982
    1.481
    113
    yuh yaaaa gercekten servıslerımızde gayet başarılı çalısıyor paraya bak yaaa :( kardes ıyı bır usta bulmayı dene forumdakı değerlı abılerımız yönlendırebılır senı tekrardan gecmıs oolsun

Bunu beğendi. chile-Kırmızı bunu beğendi.
  10. chile-Kırmızı

chile-Kırmızı SCW Üyesi

374
    476
    63

cok sagol tesekkurler anlamıyorum adam bıde pıskın pıskın daha parca elımızde yok dusunun tasının ıstersenız yaptırırsınız dıyor :) cıldırmıs bunlar

Sayfayı Paylaş