Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Far çatlağı onarım bilgisi

chile-Kırmızı

Kayıtlı Üye
Sol farimda bi yerde catlak var su aliyor ne yapmam gerekiyor servisemi yoksa saniyiyemi gitsem?? Garanti disi kalirmi servis nasil bi tepki veya ucret cikarir yardim edin..

7adf0e909a99c56e9142b4171ed19fa5.jpg
d27c8a981b1b1c67e4bcb71d61b4ebbd.jpg
814f260a29328cdd5d092bd847c8ec92.jpg

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tanıdık ustan varsa götür baksın sanayide ama işlem yapmak isterse orjinallemi yoksa yan sanayi ilemi değiştirecek onu öğren yoksa usta direk servise git belki onlarla ilgili bir hatadır ücretsiz garantiden değiştirirler belki

Tanıdık ustan varsa götür baksın sanayide ama işlem yapmak isterse orjinallemi yoksa yan sanayi ilemi değiştirecek onu öğren yoksa usta direk servise git belki onlarla ilgili bir hatadır ücretsiz garantiden değiştirirler belki

abi piskolojım bozuldu ıkı uc gundur fark edıyorum sımdı sanayıde ustam derse ki bi mudahale edelım ettı yapamadı sonra servıse gıdıcez orda belkı ucretsız degısıcek ıken ucrete tabı olmayalım :/ kafam cok karısık..

çatlak olan yeri görebiliyorsan ve farı sökebilirsen temizledikten sonra silikon çek derim.ama bence en güzeli servise gitmendir..geçmiş olsun

çatlak olan yeri görebiliyorsan ve farı sökebilirsen temizledikten sonra silikon çek derim.ama bence en güzeli servise gitmendir..geçmiş olsun

tesekkurler sagolun hastanede acıl bı durum oldu o an gerı gerı gelen adamında ne numrası aldık nede bısı yaptık basımıza ıs aldık sımdı servısle konusucam ıns fazla fıyat vermezler
[doublepost=1449230619,1449230582][/doublepost]
Kardesime telefonda bilgi verildi gecmiş olsun tekrar ,,

abıcım allah razı olsun verıdgın dırektıfler dogrultusunda hareket edıcem sımdı arıyorum servısı

servisle gorustum ızmır MBU 1250 tl+150 tl işcilik :/ fiyat verdi adamlar sasırmıs kaskodan yaptırsak seneye ne kadar cıkar acaba bıze bılgısı olan varmı ??
yuh yaaaa gercekten servıslerımızde gayet başarılı çalısıyor paraya bak yaaa :( kardes ıyı bır usta bulmayı dene forumdakı değerlı abılerımız yönlendırebılır senı tekrardan gecmıs oolsun

yuh yaaaa gercekten servıslerımızde gayet başarılı çalısıyor paraya bak yaaa :( kardes ıyı bır usta bulmayı dene forumdakı değerlı abılerımız yönlendırebılır senı tekrardan gecmıs oolsun

cok sagol tesekkurler anlamıyorum adam bıde pıskın pıskın daha parca elımızde yok dusunun tasının ıstersenız yaptırırsınız dıyor :) cıldırmıs bunlar

Geri
Üst Alt