Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Far Buğulanma Problemi (çözüldü)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
uploadfromtaptalk1456864865060.jpguploadfromtaptalk1456864871880.jpguploadfromtaptalk1456864877707.jpg

Gordugunuz uzre aracta herhangi bir darbe yok fakat sonuc :) :/ :( metin abicim sayigilar

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

durduk yere nasıl kırılmış içerden ..enteresan hatta gizemli :)
ahh soma !!! adamın ömrünü çalan kömürün kokusunu özledim :D
Abi arac park halindeydi bi gun baktim buhu kimse bulamadi sonra bi servise gittim abi hassas bunlar olabilir boyle seyler dedi ve 1766 tl iscilik dahil para istedi vermedim tabi :) oyle iste

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şuan kurumak üzere çok az bi yer kaldı buğulu dediğiniz her şeye baktım ne kırık ne çatlak ne arka kapaklardaki gevşeklik hepsi tamam neden olduğunu da çözdüm gibi sanki. Geçen gün akşam aracı yıkatmaya götürmüştüm farlar açık olduğundan malum sıcak far direk yıkamaya da girince soğuk suyla temas ettiğinden içerden buğulanma yaptı diye düşünüyorum. Aklıma gelen tek şey şuan bu :D @kirlisakal @chile-Kırmızı @dmts @PATRON @aslankral15 @Samet Balcik

Yıkama sonrası zaten buğu oluşuyor maalesef çoğu zaman ama yaz aylarında hemen geçiyor :)

Şuan kurumak üzere çok az bi yer kaldı buğulu dediğiniz her şeye baktım ne kırık ne çatlak ne arka kapaklardaki gevşeklik hepsi tamam neden olduğunu da çözdüm gibi sanki. Geçen gün akşam aracı yıkatmaya götürmüştüm farlar açık olduğundan malum sıcak far direk yıkamaya da girince soğuk suyla temas ettiğinden içerden buğulanma yaptı diye düşünüyorum. Aklıma gelen tek şey şuan bu :D @kirlisakal @chile-Kırmızı @dmts @PATRON @aslankral15 @Samet Balcik
çözmüşsün askerim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt