Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

far ayarı....

ya da ayarlama al milletin gözünü gitsin muayeneden geçiyo arabalar artık o şekilde zaten..
şaka gibi.. :S

ya da ayarlama al milletin gözünü gitsin muayeneden geçiyo arabalar artık o şekilde zaten..
şaka gibi.. :S

heheheheh....keske tek ben kullansam sorun yokta pederın arabası olunca...bıde bızım yuzumuzden mılletle kavga etmesın ...hehhehe

abi kaputu açınca farın üst kısmında 10-11 anahtarla yada yıldız tornavida ile ayarlayabileceğin bir vida var onunla ayarılıyorsun metal vida farın içindeki tası yukarı aşagı oyanıtıyorsun sağ sol ayarıda var oda daha aşagılarda aynı şekilde bir vida ama yükseklik ayarı tam farın üzerinde en üstte belirgin görünüyor

abi kaputu açınca farın üst kısmında 10-11 anahtarla yada yıldız tornavida ile ayarlayabileceğin bir vida var onunla ayarılıyorsun metal vida farın içindeki tası yukarı aşagı oyanıtıyorsun sağ sol ayarıda var oda daha aşagılarda aynı şekilde bir vida ama yükseklik ayarı tam farın üzerinde en üstte belirgin görünüyor

eywallah kardesım ordan ayarlandıgını cozdukte baska bı olay daha var yaa duvara yansıtıyosun falan dıyeee ;)

ben bi arabanın arkasına yanaşıp ayarlarım hep daha düzgün ayarlıyorsun ozaman;)

linke bakmadım ama ayarlarmayı öğrendikten sonra pek de zor değil zaten..
Youtube'da da videolar var..

ya bu lınkte aydınlatma ıle ılgılı cok gusel bılgılar var hatta bıde forum olusturmuslar ınanılmaz seyler var yaa ...

evet Gökhan, bu linkten olması gerekli aydınlatma ve hüzme eğrilerine dair çok şeyler öğrendik geçen senelerde. oldukça faydalı bir site.

---------- Post added at 20:21 ---------- Previous post was at 20:19 ----------

dün normal eğri biraz alçakta kalmış gibi geldi bana ve Erya'da biraz yükseltelim dedim, Ahmet ustacım vur deyince öldürmüş :D biraz önce biraz aşağıya aldım ama gündüz vakti yaptığım için ne duruma geldi görme şansım olmadı. Şu bixenon olması harika da, bide içerden ayarlanır olsaydı böyle kaput alyanla uğraşmak zorunda kalmayacaktık. Sağlık olsun, her şey 4*4lük olmuyor hayatta:)

evet Gökhan, bu linkten olması gerekli aydınlatma ve hüzme eğrilerine dair çok şeyler öğrendik geçen senelerde. oldukça faydalı bir site.

---------- Post added at 20:21 ---------- Previous post was at 20:19 ----------

dün normal eğri biraz alçakta kalmış gibi geldi bana ve Erya'da biraz yükseltelim dedim, Ahmet ustacım vur deyince öldürmüş :D biraz önce biraz aşağıya aldım ama gündüz vakti yaptığım için ne duruma geldi görme şansım olmadı. Şu bixenon olması harika da, bide içerden ayarlanır olsaydı böyle kaput alyanla uğraşmak zorunda kalmayacaktık. Sağlık olsun, her şey 4*4lük olmuyor hayatta:)

Faruk abi sözünü unutma.. :) :)

Geri
Üst Alt