Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

far aldım montaj için yardım arkadaşlar

wehwet

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ibizama led far aldım ankaradayım montaj için önereceğiniz bi yer varmı nerde yaptırabilirim . yardımcı olursanız sevinirim

cancan oto sasmaz sanayıde adımı verırsenız yardımcı olurlar tampon sokmek gerekıyor ıbıza ıcın..

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

birde fotograf paylasırsanız nasıl bır far merak ettım :)

Aynen resim varmı

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

arkadaşlar baştan savma iş yapan biyer istemiyorum bu konuda hep titiz olmaya çalışırım.

buyrun buda foto http://i.hizliresim.com/KrNdk1.jpg

cancan oto sasmaz sanayıde adımı verırsenız yardımcı olurlar tampon sokmek gerekıyor ıbıza ıcın..

birde fotograf paylasırsanız nasıl bır far merak ettım :)

kardeşim oraya gitsem baştan savma iş yapmazlar değilmi. birde tahmini ne kadar tutar ki montaj

valla ben orda taktırdım ztn soketlerını dırek takıyorsun bı tadılat yapmaya gerek yok ben ucret vermedım ama tampon sokumu sadece 50 tl ztn. yada elektrıkcıye de gıdebılırsın onun ıcınde uzman oto elektrık var ama elektrıklık bı durumda yok bana kalırsa soketı tak gec.

valla ben orda taktırdım ztn soketlerını dırek takıyorsun bı tadılat yapmaya gerek yok ben ucret vermedım ama tampon sokumu sadece 50 tl ztn. yada elektrıkcıye de gıdebılırsın onun ıcınde uzman oto elektrık var ama elektrıklık bı durumda yok bana kalırsa soketı tak gec.

pazartesiye anca giderim herhalde bi uğrayayım en uygun neresi takarsa oraya taktırayım zaten çok komplike bişey değil

arkadaşlar ankara iskitlerde falan varmı bildiğiniz biyer

Arda mesaj kutunu boşaltır mısın, mesaj atamadım sana.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri
Üst Alt