• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Fan açma problemi acil yardım

Yılmaz70

Kayıtlı Üye
İsim
Halil
Nereden
Karaman
Araç
Altea 1.6 Stylance
Plaka
70fa606
S.a benim altea 1.6 benzinli lpgli aracım var araç duruken aniden esp ışığı yakıp fan çalıştırıyor fan 10 saniye çalışıp susuyor acil yardım ederseniz sevinirim ustalar bilgisayara bağlayıp baktılar bir sonuç bulamadılar acil yardım ederseniz sevinirim

kfy

Administrator
İsim
Cezmi BÜKER
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
yine başka bir ustaya gösterin elektirik sorunu sanırım.biryerden şasede yapabilir

Yılmaz70

Kayıtlı Üye
İsim
Halil
Nereden
Karaman
Araç
Altea 1.6 Stylance
Plaka
70fa606
Elektirikçiye götürdüğümüzde araç bu arızayı yapmıyor

memet_one

VİP Üye
Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
S.a benim altea 1.6 benzinli lpgli aracım var araç duruken aniden esp ışığı yakıp fan çalıştırıyor fan 10 saniye çalışıp susuyor acil yardım ederseniz sevinirim ustalar bilgisayara bağlayıp baktılar bir sonuç bulamadılar acil yardım ederseniz sevinirim
Bir yerde kısa süreli bir hata oluyor sonra düzeliyor sanırım buda arıza kaydına düşmüyor yani net arızayı göstermiyor sigortaları falan da kontrol edin bazen oluyor bazende fan müşüründen kaynaklanıyor

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

poyraz6783

Kayıtlı Üye
İsim
Ferdi Akkaş
Nereden
Kocaeli
Araç
Altea 1.6 Stylance
Plaka
41 DE 446
Yılmaz bey bahsettiğiniz durumun aynısını 2004 altea stylance aracımda bende yaşadım acaba sıkıntıyı giderebildiniz mi?Beni de bilgi sahibi ederseniz duacınız olurum saygılar.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Üst Alt