Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Facebooklara DİKKAT!!!!

brave

Kayıtlı Üye
Demin facede yasanan bir olay üstüne açtım bu konuyo demin facebookta dolaşırken sayfamı yenilim dedim genel özet ekranında bir arkadaşımın beğenisi dikkatimi çekti ve bunu arkadaşıma sölediğimde ben böle bir beğene tıklamadım dedi benim düşüncem facede virüs olabilir yane server üzerinden bütün kullanıcılara dağılan bisey sizden ricam lütfen facebook hesaplarınızı kontrol edin zor şifreler koyun ve bilgilerinizi kısıtlı tutmaya çalışın ....

Demin facede yasanan bir olay üstüne açtım bu konuyo demin facebookta dolaşırken sayfamı yenilim dedim genel özet ekranında bir arkadaşımın beğenesi dikkatimi çekti ve bunu arkadaşıma sölediğimde ben böle bir beğeneye tıklamadım dedi benim düşüncem facede virüs olabilir yane server üzerinden bütün kullanıcılara dağılan bisey sizden ricam lütfen facebook hesaplarınızı kontrol edin zor şifreler koyun ve bilgilerinizi kısıtlı tutmaya çalışın ....

+1907

bu ara milletten gizli kamera anahtarlık reklamı geliyo ne iş anlamadım :) bir de hala bu profil izlemesi olayı için uygulamalara izin veriyor arkadaşlar.. facebook kullanıcı gizliliğine önem verdiğinden böyle bir bilgiyi yazılımlara açmadığına dair açıklamalar yapmasına rağmen arkadaşlarımız ne olduğu belirsiz uygulamaları yükleyip hem kendilerini, hemde listesindeki arkadaşların bilgilerini bu uygulalamarın erişebilmesini sağlayarak risk yaratıyorlar ..

face vs. gibi oluşumları bu kadar da ciddiye almayın, fazla da kişisel bilgi yüklemeyin.

bu ara milletten gizli kamera anahtarlık reklamı geliyo ne iş anlamadım :) bir de hala bu profil izlemesi olayı için uygulamalara izin veriyor arkadaşlar.. facebook kullanıcı gizliliğine önem verdiğinden böyle bir bilgiyi yazılımlara açmadığına dair açıklamalar yapmasına rağmen arkadaşlarımız ne olduğu belirsiz uygulamaları yükleyip hem kendilerini, hemde listesindeki arkadaşların bilgilerini bu uygulalamarın erişebilmesini sağlayarak risk yaratıyorlar ..

Aynen öle saçma sapan eklentiler filan var millette onaylayınca herseyi yoq su kadar yolla profil rengin filan değişsin aslında hepsi tuzak :)

bende şimdi Özgüre yazıcaktım beğenmemesi gereken bişeyi beğenmiş:D

aynen ya sacma sapan töbe bismillah :D

Geri
Üst Alt