Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Facebooklara DİKKAT!!!!

bekliyorum 1-2 gün daha.. Bilgisayarımda virüs olması imkansız gibi birşey tüm kulladığım programlarımın tamamı lisanslı... win 7, office 2010, intrnet download manager, kaspersky, ad-aware vs vs... hadi crack yaparken genelde bulaşır virüs ama aklım almıyor.. bakayım bir daha şifremi kabul etmezse o zaman faceye birşeyler yaparız :S

bekliyorum 1-2 gün daha.. Bilgisayarımda virüs olması imkansız gibi birşey tüm kulladığım programlarımın tamamı lisanslı... win 7, office 2010, intrnet download manager, kaspersky, ad-aware vs vs... hadi crack yaparken genelde bulaşır virüs ama aklım almıyor.. bakayım bir daha şifremi kabul etmezse o zaman faceye birşeyler yaparız :S

Tamamdır abicim ...

Bakalım abi bende gecen sacma sapan paylasmadığım bişi paylasılmış delirdim...

Ya aslında bu problem 1 aya yakındır var ama çok belli etmiyodu ben bugun bir kaç kişiden daha duydum böle bşseyi benimde başıma geldi benim paylaştığım videou silmiştir son olaydan sonra artık dedim uyarım herkezi :)

Ya aslında bu problem 1 aya yakındır var ama çok belli etmiyodu ben bugun bir kaç kişiden daha duydum böle bşseyi benimde başıma geldi benim paylaştığım videou silmiştir son olaydan sonra artık dedim uyarım herkezi :)

Anladım abi tekrar saol :)

sizin adınıza istenmeyen paylaşımlar üye olduğunuz uygulamalardan kaynaklanıyor...

uygulamalara "izin ver" dediğiniz anda duvarınızda yapılacak bazı değişikliklerede onay vermiş oluyorsunuz....zayıflama ve sigara bırakma ilaçları gibi reklam kokan paylaşımlar siz istemeden yapılabiliyor :)

eğer son 1-2 gününüzde bu tip problemler yaşıyorsanız son günlerde üye olduğunuz uygulamaları silin arkadaşlar..

Geri
Üst Alt