Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Facebook Zaman Tüneline Dikkat !

PATRON

Administrator
Arkadaşlar facebook yeni stilini yayınladı " zaman tüneli "adında... Buna geçecek olanlara dikkat uyaralım dedim ben düştüm bu hataya siz düşmeyin. Facebooku açtığınız ilk günden bu güne kadarki tüm yıllar, aylar geçmişi gösteriyor. Zira geçmişte özel paylaşılan şeyleri herkez görebilir örnek yeni sevgiliniz gibi.. Dikkat edin derim internette yüzlerce forumda şikayet söz konusu facebook hesabını kapatanlar bile var ve bu ayar gizlenmiyor malesef..

Serbay yanmış belli :D kardeşim yenge çok dövmedi dimi :(

:D:D bende geçmiş yılları tek tek inceledim :D sorun yok

sağol toprak geçmiş olsun, ben yandım siz yanmayın diyosun.. :)

Arkadaşlar facebook yeni stilini yayınladı " zaman tüneli "adında... Buna geçecek olanlara dikkat uyaralım dedim ben düştüm bu hataya siz düşmeyin. Facebooku açtığınız ilk günden bu güne kadarki tüm yıllar, aylar geçmişi gösteriyor. Zira geçmişte özel paylaşılan şeyleri herkez görebilir örnek yeni sevgiliniz gibi.. Dikkat edin derim internette yüzlerce forumda şikayet söz konusu facebook hesabını kapatanlar bile var ve bu ayar gizlenmiyor malesef..

aynı dertten müzdaripim Serbay . Bunu iptal etmenin bir yolu yok mu ??

1 saattir araştırıyorum yok :( sadece bulduğum yazı şu onuda yapmaya çalışıyrum ama bende çıkmıyor...

facebook zaman tünelini
kapatma iptal nasıl olur ? bunun için Öncelikle developers.facebook.com/apps adresine giriyoruz.
ardından sol menüden daha önce Zaman Tünelini kullanabilmek için yarattığınız uygulamayı buluyorsunuz.
burda Açılan sayfada sağ üstte “Uygulamayı Düzenle” butonuna tıklayın. Sayfada sol menüde en alt kısımda “Uygulamayı Sil” linki var.Buna tıkladıktan sonra oluşturduğumuz uygulama silinir ve bi süre sonra profilimiz eski hale gelir.

Geri
Üst Alt