Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Facebook Zaman Tüneline Dikkat !

allah korusun öle bısey olursa bana yanlıslıkla manlıslıkla bıttımın kanıdıdır :D teşekkurler uyarı ıcın

valahı bende ılk gun bı bakıyım dedım eskı nısanlımla yorumlarımı gordum ask mesajları hemde duvarda sok oldum :)) aman dıkkat askere gıderkenkı elveda yazım bıle duruodu :D

bu uygulamayla birlikte fişlemede çığır açtı diyebilirim..bu uygulamada insanın doğumundan itibaren kaç senesinde nerede kimlerle olduğunu, ne yaptığını vs. vs. her şeyini yıl yıl işleyebileceği bir şerit mevcut..ben kullanmamayı seçmiştim..geriye dönüş de yok anlaşılan..

facebook u doğru kullanmalı arkadaşlar..yaptığınız paylaşımlara, özellikle yüklediğiniz fotoğraflara dikkat edin..çünkü hepsi arşivleniyor...sildiğiniz fotoğraf aslında silinmiyor...adamların geridönüşüm kutusunda bekliyor sadece..

teşekkürler serbay..
ben yüklemedim ama duyuduğuma göre
facebook bunu 25 i itibari ile herkese zorunlu hale getirecekmiş :( :mad: :kizgin:

Çok saçma sapan birşey yarın 6 yıldır kullandığım facebook hesabımı sileceğim kesinlikle kötü birşey yapıyor olmamdan değğil özelime girilmesi çok saçma

serbay bişi sorayım o zaman madem konu facebook kendi yazdığım bir duvar yazısını sildim diyelim geri alma şansım var mı .???
geri getirmem lazım o yüzden

sebay senden bir şey istesem bu en son zaman tunelini bulup sildiğin linki koyabilir misin ?

Geri
Üst Alt