Facebook Zaman Tüneline Dikkat ! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Facebook Zaman Tüneline Dikkat !

PATRON

Administrator
Arkadaşlar facebook yeni stilini yayınladı " zaman tüneli "adında... Buna geçecek olanlara dikkat uyaralım dedim ben düştüm bu hataya siz düşmeyin. Facebooku açtığınız ilk günden bu güne kadarki tüm yıllar, aylar geçmişi gösteriyor. Zira geçmişte özel paylaşılan şeyleri herkez görebilir örnek yeni sevgiliniz gibi.. Dikkat edin derim internette yüzlerce forumda şikayet söz konusu facebook hesabını kapatanlar bile var ve bu ayar gizlenmiyor malesef..

bbj_bt

Kayıtlı Üye
:D:D bende geçmiş yılları tek tek inceledim :D sorun yok

WizarD

Kayıtlı Üye
sağol toprak geçmiş olsun, ben yandım siz yanmayın diyosun.. :)

dgkndmrr

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar facebook yeni stilini yayınladı " zaman tüneli "adında... Buna geçecek olanlara dikkat uyaralım dedim ben düştüm bu hataya siz düşmeyin. Facebooku açtığınız ilk günden bu güne kadarki tüm yıllar, aylar geçmişi gösteriyor. Zira geçmişte özel paylaşılan şeyleri herkez görebilir örnek yeni sevgiliniz gibi.. Dikkat edin derim internette yüzlerce forumda şikayet söz konusu facebook hesabını kapatanlar bile var ve bu ayar gizlenmiyor malesef..
aynı dertten müzdaripim Serbay . Bunu iptal etmenin bir yolu yok mu ??

PATRON

Administrator
1 saattir araştırıyorum yok :( sadece bulduğum yazı şu onuda yapmaya çalışıyrum ama bende çıkmıyor...

facebook zaman tünelini
kapatma iptal nasıl olur ? bunun için Öncelikle developers.facebook.com/apps adresine giriyoruz.
ardından sol menüden daha önce Zaman Tünelini kullanabilmek için yarattığınız uygulamayı buluyorsunuz.
burda Açılan sayfada sağ üstte “Uygulamayı Düzenle” butonuna tıklayın. Sayfada sol menüde en alt kısımda “Uygulamayı Sil” linki var.Buna tıkladıktan sonra oluşturduğumuz uygulama silinir ve bi süre sonra profilimiz eski hale gelir.