Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

F1 2012 resmi yarış takvimi açıklandı ve Türkiye...

setnogrom

Kayıtlı Üye
Merhaba;
Yeni takvimde resmi olarak İstanbul park yer almıyor ve almayacakta.Bizim yerimize ABD indianapolice pistini aldılar.
F1 yönetimini hiçbir zaman sevmedim yani yanıltmadılar bizi

Formula 1 2012 takvimi şu şekilde;

18/03 Avustralya
25/03 Malezya
15/04 Çin

22/04 Bahreyn
13/05 İspanya
27/05 Monaco
10/06 Kanada
24/06 Avrupa
08/07 Büyük Britanya
22/07 Almanya
29/07 Macaristan
02/09 Belçika
09/09 İtalya

23/09 Singapur
07/10 Japonya
14/10 Kore
28/10 Hindistan

04/11 Abu Dabi
18/11 ABD

25/11 Brezilya

xx

Suç F1 yönetimindemi yoksa bu ülkeyi ve organizasyonu yönetenlerdemi..?F1 için ilk yıl harici pek bişey yapılmadı..Hep arka plandaydı...Bilet fiyatlarına gelince tomarca istemeyi biliyorlar...

f1 yonetiminin ne gunahi var engin; gerci cok derin bilgim yok ama skinti yine bizimkilerde..

f1 yonetiminin ne gunahi var engin; gerci cok derin bilgim yok ama skinti yine bizimkilerde..

Kesinlikle katılıyorum. En ucuza F1'i getiren ülkelerden biriydik iki katını istediler ki kesinlikle bu parayı verdikten sonra ülkemize katkı sağlayacağını düşünüyorum 500milyon izleyicisi olan bi spor sonuçta bu kafayla gittiğimiz sürece ne başka dallarda sporcu cıkarabiliriz ne de bu ülkeyi daha iyi yerlere getirebiliriz. Daha önce isteyip gidememiştim bu seneye nasip oldu ki gittim gelen izleyicilerinde %70'i yabancıydı. Herşey gibi bilet fiyatlarını da diğer ülkelere göre kıyaslarsak gene en ucuz biletler bizde bence ülkemiz acısından çok büyük bi kayıp oldu

takmamak gerek böyle şeyleri oldu bitti gitti. yok keşke devam etseydi ülkemizde isterdim ama iptalde edilmişse cokta üstünde durulmasına gerek yok bence

bana bu gün bi arkadaşım söyledi ve ben inanmadım yok çözmüşlerdir bence dedim ve şimdi okuyunca çok üzüldüm gerçekten yazık oldu

Bu saatten sonra ne desek boş olacak.
Bizim ülke yönetiminin de suçu mutlaka var ama A'dan Z'ye takip ettiğim resmen bir hobim olarak gördüğüm bu sporun kaburu F1'in en büyük patronu olan Ecclestone'dur.Konu sadece para yada seyirci sayısı değil.
Bilet fiyatları bize göre evet pahalı ama Dünya standartında olan bir spor yani burada düzenlenmesi başka birşey.
Siyasetin bu denli hissedildiği başka bir spor yoktur.Bizden eskiye oranla iki kat para istemeleri sadece adamların pazarlama taktiğinden başka birşey değil.F1 organizasyonunda kime sorulduyda İstanbul parkın değerini ve takvimde olmasını herkes istiyor tabi birkaç çıkar sahibi dışında!
Dediğim gibi irdelendiğinde bizim için büyük kayıp neresinden bakarsanız bakın.Bizim en büyük sıkıntımız gelen turistleri dolandıran vs değişik şekilde ülkeden soğutan otel'inden taksicine kadar birçok sorun var.Bunlarda devletin kamburları ama ülkeye kötü bir prestij bırakıyor.
Giden gitti artık bari pisti açsalarda güzel bir fiyata insanlar yararlansa!

xx

Desenize sonunda muradımıza erdik.

Geri
Üst Alt