Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fırefox yardım lazım

- 48 -

Kayıtlı Üye
arkadaşlar hem youtube hemde facebook dan video indirmek için hangi eklentiyi kullanmalıyım..
daha önce vardı sorun yaşamıyordum format sonrası ne olduğunu unuttum..

not macbook kullanıyorum...windows tabanlı olanlar işime yaramayacaktır..ama siz genede yazın belki aynı ürünün snow leopard tabanlısı vardır

teşekkürler..

faceden de indiriyor mu sadece youtube ise onu indirebiliyorum face e takıldım..dönüştürücüm de kıllık yapıyor deli oldum mp4 atıyodum mp 3 alıyordum lame framwork istiyor

Ender abi onu ben mac de çalıştıramadım ya

faceden de indiriyor mu sadece youtube ise onu indirebiliyorum face e takıldım..dönüştürücüm de kıllık yapıyor deli oldum mp4 atıyodum mp 3 alıyordum lame framwork istiyor

download yazıyor nerede video açarsan aç ama indirmeyi denemedim abi dur bi deneyim

ben indirilmiş dosyayı yüklemeye çalışmıştım olmadı bunu indirmeye kalkınca mac versiyonu geliyormuş Varol abi bi dene for mac bu

Geri
Üst Alt