Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fİkİr ve gÖrÜŞlerİnİzİ beklİyorum

ok tamam bişi yok.siz sadece forumda seat dan baska bişi konuşulmasa keşke gibi bi dilekte bulunmuşsunuz galiba,bende o an sanki benım açtığım konudan rahatsızlık duydugunuzu düşünerek yazdım.kesınlıkle şahsiyetinize veya diğer arkadaslara saygısızlık olarak nitelendirmeyin.iyi akşamlar herkese.....

taylan arkadaşım fikir verecek olursam her iki aracıda bazı sebeblerden dolayı kendimce önermem...
birincisi vw araç dediğin gibi tek kapıysa aile için zor olur ve tutulmayan bir araç...
ikincisi alfa romeo ya gelirsek;
seat dan önceki aracım alfa 156 dı idi.. hiç memnun değildim 1.5 yıl kullanıp sattım.
özellikle parça ve servis sorunu çok pahalı ve hiç bir tamirci korkudan elleyemediler...
yetkili servise muhtaç bir araç halbuki seatı kamyoncuya bile yağını değiştirilebilir...
alfa ların bundan önce kraliyet arabası gibi seçici özelliğinden seat dan parçaları pahalı...

önerime gelirsek: sitede patron nikli serbay bey e de önermiştim şu an sanırım kullanıyor..
opel insigna....kullandım çok şahane araç ister dizel ister benzinlisi harika sanırım yeni dizellerinde çift bi-turbo sistemi kullanılıyor araştırmanı öneririm karar senin hayırlısı olsun...

yazdığımın içeriğini anlamıyorsan kapatalım taylanım sıkıntı yok..kimsedende bişey dileme

içeriğini bende anlamadım abi ama espiri var muhakkak bu işte ama çözemedim taylan abide anlamadı benim gibi o yüzden konuyu kapatalım falan dedi

sıkıntı yok güzel kardeşim biz olayı çözdük cezmi abiyle.:) ufak bi yanlış anlasılma,neyse arkadaslar dediğiniz gibi alfa agır basıyor gibi,bakıcaz artık,yılların seat asşığı olarak tabiki ne forumdan nede seat tan kopmam,benimkisi sadece küçük ara bi değişiklik,biraz leonsuz kalalım,:) ama cupra heyacanım hiç bi zaman bitmeyecek şuanki bütçeyle cuprada alınabılır belki ama dediğim gibi ara sıra değişiklik iyidir.hakkımızda hayırlısı artık..

yahu şu klavye de kendini anlatmak zor iş,sanırım bu yaştan sonra da yapamıcam en güzeli bir daha yazmamak sanırım emeklilik zamanı geldi

Geri
Üst Alt