Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fİkİr ve gÖrÜŞlerİnİzİ beklİyorum

Her iki araçta Hb ve bebek var ise bence her zaman yetersiz bebek arabası vs bagaj ufak gelir bence sedan bakmanızı öneririm

Aile için düşünürsek Alfa daha mantıklı ama başka araçlarda düşünebilirsiniz.

xx

Allah allah.. Hayretler içerisindeyim cidden... Alfa Romeo' nun neresi sizi etkiledi çok merak ediyorum. scirocco gibi şık bir araçla kıyaslayıp sırf 5 kapı scirocco olmadığı için onu infaz etmenizi hiç anlamıyorum. Byefsane doğru söylemiş, hatchback araçlardan hangisi olursa olsun yer sıkıntısı çekersiniz. Ama ille hb alacağım derseniz size GOLF' ün ve LEON' un modellerini tavsiye ederim, kesmez onlar, lüks olsun diyorsanız A3... Alman arabaları dururken italyanları bir kenara bırakın bence...

Emre abi güzel düşünmüş.
Scirocco bence, kapılardan dolayı scirocco'yu bir kenera atmamalısınız bence...

forumun ana..... yasasını değiştirelim sadece SEAT olsun başka marka yasak olsun tüm SCW Seat konuşsun çok şey istedim galiba

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
Geri
Üst Alt