Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Füme veya siyah jant arıyorum

nedjo

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.

17" jantlarımı sattım. Siyah ya da füme 17" jant arıyorum. Aslında Lewent abinin jantları çok hoşuma gidiyor. O tarz birşey de olabilir. Bu jant işinden çok çektiğim için size bi sorayım dedim.

Forumda iki jant tartışılıyordu

Bu çok klasik geliyor bana. Zaten fümeye boyatmak en son tercihim. 17 JANT 5X112 - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 62703258
Bu da nasıl durur pek emin değilim. Sıcak bakamıyorum. Audi üretimi 17 inç Otomobil / Arazi Aracı Jantı 875 TL Mağazadan satılık sıfır - 60383429

Bunlardan farklı olarak şu var ki çok mu kaba acaba diye düşünüyorum. Audi üretimi 17 inç Otomobil / Arazi Aracı Jantı 850 TL Mağazadan satılık sıfır - 49475922

Farklı tarzlara yönelirsek :) Tox üretimi 17 inç Otomobil / Arazi Aracı Jantı 850 TL Mağazadan satılık sıfır - 48331057

Bu da siyah ama kenarlardaki krom yerleri hiç beğenmiyorum Konig üretimi 17 inç Otomobil / Arazi Aracı Jantı 1.000 TL Mağazadan satılık sıfır - 75887746

Bunlardan birini alırsam mecburen boyatmak zorunda kalacağım. Ama boyatma işi biraz sıkıntılı oluyor galiba. Siz ne düşünüyorsunuz?

Farklı önerilere açığım.

hayırdır necmettin imaj yenileniyor galiba varmı başka değişiklikler...

Abi jantları sattım benim. Füme bi jant alayım diyorum. :) içimde kalmasın

1 inci modelin füme rengi yakışıyo beyaz leona bi araştır bende bakıyorum bulursam link atarım..

aracında yay varsa,18 al bence,çok daha fazla yakışıyo

yok mu yauw siyah veya füme jant tavsiyeniz ve de satan?

Geri
Üst Alt