Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Füme fr hatasız boyasız

feda

Kayıtlı Üye
211632243 ilan numarasındanda bakabilirsiniz çok detay yazmadım zaten bir çok ekstrası var bilmeye telefondan anlatırım buraya uzun uzun yazmıyorum farklı bir işe girecegim için çok severek aldıgım füme fr satmaya karar verdim SCW özel indirim olucak

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
211632249 ilan numarasındanda bakabilirsiniz çok detay yazmadım zaten bir çok ekstrası var bilmeye telefondan anlatırım buraya uzun uzun yazmıyorum farklı bir işe girecegim için çok severek aldıgım füme fr satmaya karar verdim scw özel bir ikram daha yapıcam

Moderatör tarafında düzenlendi:
İlandada yanlışlıklar dolu :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Pardon yanlışlık oldu

Güzel araba,hayırlı satışlar dilerim..

hayırlı satışlar arkadaşım ama aynı yanlışı başka forumlarda yapmışsınız orda da uyarmışlar ama dikkat etmeden buraya da aynısını yapmışsınız...rahat ol dostum sıkıntı tune :D ilanı düzeltirsen konu düzelir düzeltmezseniz silerim... @feda

Kafan dagınık aceleye geldi kardeşim sıkıntı yok düzelttim

Xurenim yazılarını silersen iyi olur yanlış anlaşılmasın

Kafan dagınık aceleye geldi kardeşim sıkıntı yok düzelttim

eyv kemal usta..haa bu ara aracın on numara gri rengi bende seviyom ...allah sevdiğine bağışlasın kıymet bilene gider inş

• Beğen
Reaksiyonlar: feda
Geri
Üst Alt