Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

fıberglass bodykıt

atay78

Kayıtlı Üye
arkadaslar bu konuyu cok merak edıyorum fıberglass bodykıt ne kadar kalıtelı cabuk kırılan bır urun mu ve bodykıtı fıberglas olan arkadaslar yorumlarını paylasırlarsa sevınırım sımdıden cok tesekkurler yorumlar ıcın

kırılma degılde catlamalar cabuk oluyor

Orjinal aero ile fiber aero tamponda direk anlaşılıyor araç üzerinde eğer çok deli bir usta boyamadıysa:) Ki zaten hava kanalları fiberlerde kapalı göstermelikti diye hatırlıyorum.
Ufak biryere çarpıldığında da paket oluyor tampon.

alttan sürttüm fiber tamponun altı dağıldı ufak birşeydi ama olsun sonuçta dağıldı

Fiber sadece spoiler alınır diyecemde orjinalde çok pahalı yaw ama tampon alınacaksa sakın sakın fiber almayın spoiler karlık marşpiyel olabilir ama tampon asla...

öncelikle body kit kesinlikle yerlerine oturmuyor ne kadar kaliteli olursa olsun. ızgara varsa çok dandik yapıyorlar. en ufak sürtmede çatlıyor yada kırılıyor para ve zaman kaybı.

fiber kırılgan bir malzeme zaten karbon nispeten sağlam bir malzeme ama fiyat olarak pahalı bir malzeme

aman bulaşma fibere filan. çok kendisi çatlayıp patladıgının yanı sıra bide çamurluga vs. zarar werio

Olay sadece sürtelerle kırılması,çatlaması patlaması değil kaza anında orjinal tampon ya da plastik başka bir tampon çarpmanın etkisi ile oluşabilecek zararları daha aza indirebilirken,fiber tampon ile zarar daha fazla olacaktır.Aynı malın orjinali varken 3-5 kuruş ucuzuna fiberini alıp takmak pek akıl karı değil.

Geri
Üst Alt