Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eyvahhhhh.. Bocamın kaputu göçtü:((

Bende onlardan 100 lerce arabamm 3 aylikken olmustu.onlatla yasamaya alistm ama:)

ılk aracım ıbızaydı ... uzerıne tıtrıodum valahı bır gun aynı bole bı tas ızı gordum resmen kafayı yedım arabadan sogudum o uzuntumu anlatamam aynı gunun aksamına bırısı lambalarda geldı bana vurdu o tas ızının oldugu kaput artık yoktu araba perte cıktı :) ogun annem bı laf soledı bseyın uzerıne bu kadar dusersen olcagı budur dıe ogun bugundur aslaa ıncelemem aracımı :) allah korusun ama okadar takma kafana nazarlıgı olsun

bende alıştım zaten.. Ama yaza doğru bu göçüğü giderip, kaput filmi kaplatacağım!! O zaman daha rahat ederim herhalde..

hiç gerek yok servise gidince bi sulu boya ucu beyaz boya ile kapatırsın olur biter onun için komple kaputa işlem yapılır dediğim gibi boya olmasada yama suyuvurulur senin araç beyaz olduğu için gölge olmayacığını olsada belli olmayacığını düşünüyorum benim araç kurşun gri idi seat aygüv deki amelelere yaptırdım 2,000 küsür tl. de para aldılar 400tl işçilik ile yapacağım işe gittim seat aygüv ü zengin ettim sizede önerim kattiyen arabalarınızı bakım a dahil seat aygüv e götürmeyin!!!!
sağol, zaten kaput filmi yaptıracağım.. dediğin gibi bir zerre boya ile giderilebilir, tavsiyen için tesekkürler

çok geçmiş olsun ama gerçekten dert edeceğin kadar büyük birşey değil.birde gerçekten arkadaşında söylediği gibi bukadar çok kafana takar nazardan sakınırsan daha çok şey oluyor tecrübeyle sabit:) artık canımı çok sıkmıyorum çünkü illaki nazar değiyor.En büyük sorunlar böyle olsun bunlarla sınırlı kalsın:)

doğru celal.. alıştım zaten. Bu arada canavardan memnunsun değil mi?
Cevabını biliyorum ama tekrar duymak istedim:)

Autokingin yaptığı bütün ama bütün boyaların sırrı 2. sene sonunda dökülmeye başladı!.. İsterseniz fotoğraflayabilirim!.. Yerinizde olsam asla bulaşmazdım oraya!..

Geri
Üst Alt