Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eyvahhhhh.. Bocamın kaputu göçtü:((

çok rahatsız etmiyosa bence dokunmayın..gerçi yerinizde olsam ve beni rahatsız etse nası gerekiyosa o şekilde boyatırdım..

bende arabamın her şeyine çok özenirim ama 1mm çizik ve 1mm çiziğe neden olacak hafif göçük için asla ve asla boyatmam o parçayı lokal olsa bile..

Fotoğraf yokmu onun üstünde yorumyapsak

Auto king hakkında olumsuz yorumlar çok. O yüzden pek güvenemedim gitmeye. BOSCH Car Service'lerinin bazılarında ALC hizmeti var. Auto Life Center. buralarda boya atmadan aracınızdaki göçüklere düzeltmeler yapılıyor.

http://www.autolifecenter.com/tr/index.asp

buyrun tavsiye ederim. Nerelerde servisi olduğuna bakarsınız ilgilenirseniz.

var ancak nasıl yüklüyorum, bulamadım!:confused:
Konuya cevap yazdığınız butonun yan tarafında "gelişmiş" butonunu göreceksiniz ordan girdiğinizde karşınıza gelen pencerede "eklenti ekle" butonunu kullanıp yine ayrıca açılan pencereden "dosya yükle" düğmesiyle resimlerinizi yükleyebilirsiniz..

yada forum ana sayfasında biraz aşşağı inince sağda tinypic işareti var oraya gözata basıp pc'den resimi seçip upload etmek ve çıkan linki bu cevap yazdığınız yere yapıştırmak. benim tercih ettiğim ve resmi diğer tarafa zahmet çektirmeden gösteren yöntem bu :)

353dx7a.jpg

yorumlarınızı bekliyorum, canım cok sıkıldı:(

Geri
Üst Alt