Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eyvah Eyvah 2'den haberler

biLaL

Kayıtlı Üye
‘Eyyvah Eyvah 2’ filmini ilk 3 günde 801 bin kişi izledi. Film en iyi açılış yapan filmler listesine 6’ıncı sıradan girdi

Ata Demirer’in senaryosunu yazıp başrolü oynadığı komedi filmi “Eyyvah Eyvah 2”nin ilk 3 günlük gişe karnesi yapımcısı BKM Film’in yüzünü güldürdü. Haftasonu kapalı gişe oynayan ve bilet bulmanın neredeyse imkânsız olduğu film, 355 kopyayla gösterildiği 700 salonda 3 günde 801 bin 863 kişilik gişe ve 8 milyon 127 bin TL hasılat yaptı. İlk filmi 3 günde 259 bin 225 kişi izlemişti.
BKM Film’in yapımcılığında, Hakan Algül’ün yönettiği “Eyyvah Eyvah 2” bu kez Çanakkale, Bozcaada ve Geyikli’de farklı bir macerayla sürüyor. Filmde, ilk filmde olduğu gibi Ata Demirer, Demet Akbağ, Özge Borak, Salih Kalyon, Tanju Tuncel, Meray Ülgen ve Bican Günalan rol alıyor. Hüseyin ve Firuzan’a bu kez birbirinden eğlenceli karakterleriyle Tarık Ünlüoğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Teoman Kumbaracıbaşı, Şener Kökkaya, Selçuk Uluergüven ve Murat Serezli de eşlik ediyor. Serisinin ikincisinde babasını bulma macerasında kendisine ablalık eden Firuzan’ı da alıp Geyikli’ye dönen Ata Demirer’in canlandırdığı Hüseyin Badem’in artık tek amacı âşık olduğu Özge Borak’ın oynadığı Müjgan karakterine açılmaktır.

Tüm Zamanların İlk 3 Gün Rekorları:
1. Recep İvedik 2 1 milyon 209 bin
2. Recep İvedik 3 1 milyon 153 bin 71
3. Kurtlar Vadisi Irak: 1 milyon 99 bin
4. Yahşi Batı 906 bin 663
5. AROG 816 bin 304
6. Eyyvah Eyvah 2 801 bin 863
7. Recep İvedik 791 bin 514
8. GORA: 716 bin 965
9. New York’ta 5 Minare 703 bin 330
10. Asmalı Konak 663 bin 965

keyifli bir film. Ata DEMİRER in en güzel yaptığı iş trakyalı oynamak bence.

valla pazar gunu gittim filme ama biricisinde daha çok gulmuştum. 2.si pek komedi değildi.

gideriz izleriz değerlendiririz o zaman.. :)
teşekkürler..

merakla gıtmeyı beklıyorum bende

cumartesi arkadaşların zoruyla gidecektik yer kalmamış:)

Geri
Üst Alt