• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Ey FR is loading... ;)

VN418

Kayıtlı Üye
İsim
Kerim BAYRAM
Nereden
Bursa
Araç
Leon 1.8 Signo
Plaka
16 VN 418
Emeğinize sağlık Allah kaza bela vermesin maşallah

focus

Kayıtlı Üye
İsim
ahmet
Nereden
Manisa
Araç
Leon 1.6 TDI Copa Plus
Maşallah. Kazasız belasız.

ULU

V.İ.P Üye
Kayıtlı Üye
İsim
Murat Günay
Nereden
İstanbul
Araç
Diğer
Plaka
34ZZ9360
arkaya sticker ister o ayrıda, Allah kaza bela vermesin tabiki, maşallah dedim :)

kirlisakal

Teknik Koordinatör
İsim
Metin Emiroğullarından
Nereden
Manisa
Araç
Cordoba 1.4 TDI Stylance
stickerini sökerken resim paylaşımlarınızı bekliyoruz :) arkadaşlık dostluk ayrı bişi...başka bi formun aracını maşallah diyemicem prensipim değildir.bu arac satılık diye biliyorum :)

RedCupRacing

Kayıtlı Üye
İsim
Ferhat
Nereden
Ankara
Araç
Leon 1.6 Stella
Plaka
06FE8048
arkaya sticker ister o ayrıda, Allah kaza bela vermesin tabiki, maşallah dedim :)
Teşekkürler
stickerini sökerken resim paylaşımlarınızı bekliyoruz :) arkadaşlık dostluk ayrı bişi...başka bi formun aracını maşallah diyemicem prensipim değildir.bu arac satılık diye biliyorum :)
Mevcut seat club sticker ım var zaten turkey veya world diye bir ayrım manen düşünmüyorum. *** stickerı ile buluşmanıza gelmek yasak ise gelmem. Yapıştırdığım stickerı da sökme taraftarı değilim. Lakin amaç belli muhabbet sohbet o vesileyle burdayım her hangi bir ayrıma veya tatsızlığa sebep olacaksam bilmek isterim

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pilli

Kayıtlı Üye
İsim
mehmet aydın
Nereden
Ankara
Araç
Leon 1.8 Signo
Plaka
06 FR 029
arkaya bi SCW sticker ister
kesinlikle katılıyorum usta..ankaradakı buluşmaya gelsin ayarlama çekecektir hocam kesınlıkle :)

Teşekkürler

Mevcut seat club sticker ım var zaten turkey veya world diye bir ayrım manen düşünmüyorum. *** stickerı ile buluşmanıza gelmek yasak ise gelmem. Yapıştırdığım stickerı da sökme taraftarı değilim. Lakin amaç belli muhabbet sohbet o vesileyle burdayım her hangi bir ayrıma veya tatsızlığa sebep olacaksam bilmek isterim

oyle bı durum söz konusu değildir..kimseye stıckerını sök bunu tak deme lüksümüz yok..beğendiğiniz o ise oda kalabilir.. bulusmalarımıza katılabilirsiniz bu sekildede.. bize göre sıfır sıkıntı :) daha dogrusu bana göre kardesım:D

kesinlikle katılıyorum usta..ankaradakı buluşmaya gelsin ayarlama çekecektir hocam kesınlıkle :)

oyle bı durum söz konusu değildir..kimseye stıckerını sök bunu tak deme lüksümüz yok..beğendiğiniz o ise oda kalabilir.. bulusmalarımıza katılabilirsiniz bu sekildede.. bize göre sıfır sıkıntı :) daha dogrusu bana göre kardesım:D
yukarıdakı yazıyı bu yazdıgınızı görmeden yazmıstım :D dediğim gibi biz arkadaslıklarımızda stıckera gore kurmuyoruz tabıkı scw olursa gurur duyarız ama takılmıyorsada arkadaslık dostluk yapmayız demek degıldır bız sızı aramızda gormek ısterız ankaralılar olarak...

RedCupRacing

Kayıtlı Üye
İsim
Ferhat
Nereden
Ankara
Araç
Leon 1.6 Stella
Plaka
06FE8048

yukarıdakı yazıyı bu yazdıgınızı görmeden yazmıstım :D dediğim gibi biz arkadaslıklarımızda stıckera gore kurmuyoruz tabıkı scw olursa gurur duyarız ama takılmıyorsada arkadaslık dostluk yapmayız demek degıldır bız sızı aramızda gormek ısterız ankaralılar olarak...
Bende öyle düşünmüştüm teşekkürler hocam görüşmek üzere o vakit

Samet Balcik

Forumdan Uzaklaştırıldı
İsim
Anytone
Nereden
Eskişehir
Araç
Leon 1.8 Signo

Scw ailesine yakışanda budur.. Sticker olmayınca sırt dönmeyiz biz:) Eskişehir grubunda aktif olupta can ciğer sevdiğimiz arkadaşlar var ama Sticker yok:) maksat Gönül'ler bir olsun aile olmak önemli :)

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:2) Üyeleri Gör
Üst Alt