Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

EY 498 spor pedal+ vw shark fin Anten

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında erenyildz tarafından paylaşıldı.

1. erenyildz

erenyildz SCW Üyesi

17
    2
    3
    Uzun zamandır araştırdığım spor,modüllü pedalı vwden alıp montajını kendim yaptım. gaz pedalını sökmek zorladı o da acemi olduğumuz için yoksa gayet kolay ve cuk oturdu şık durdu. Serviste pedalı taktıktan sonra kontağı açıp marşa basmadan bekletip kapatıp sonra marşa basın pedal elektronik arabaya yükler kendini dediler dedikleri gibi yaptım bir haftadır sorunsuz kullanıyorum.

Asıl uğraştıran anten oldu 3C0035507M Kodlu anteni vw den aldım montajı seat mersin kaviye yaptırmak istedim arabanızı sabah alıp akşam veririz 5 saat sürer gibi saçmalayıp 300 tl de işçilik istediler. vwden anlayan bi arkadşım abi bana 15 dk ver dedi tavan döşemesini söküp anteni taktı ve döşemeyi tekrar eski haline getirdi 13 dk sürdü ve 1 tl bile kabul etmedi yorumu size bırakıyorum.

Ancak radyonun kablo girişiyle antenin ki uymadı bizde vw soketini takıp kabloyu antene öyle geçirdik. görüntü çok güzel ancak radyo kanallarımda dalgalanma oluyor şehir merkezinde ve bazen hiç çekilmez bi hal alıyor cızırtılar da geliyor. Anlamıyorum teybim rcd310 vw aynı teyp ve anteni kullanıyor hiç bi sorun yaşamıyor. Bu sorun için önerilerinizi bekliyorum.

Ekli Dosyalar:

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Anten bildiğim kadarıyla zaten sıkıntılı çalışıyor, problem antenin küçük olmasından olabilirmi..

3. erenyildz

erenyildz SCW Üyesi

17
    2
    3
    anlamadığım çoğu vw kullanıyor sorun yaşamıyor kimisinde anten bile yok biz de niye aynı anten sorun çıkarıyor

Bunu beğendi. erkani bunu beğendi.
  4. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    teybin anten girişinde çift giriş varsa ve sizin anten kablonuz tek ise bu sebebten dolayı yapıyordur.aslında bu kronik bir sorun başta bende olmak üzere herkesde var bu sorun tabi rcd,rns serisi kullananlar için geçerli.benim asıl merak ettigim bayadır aklımda olan bu antenin fiyatı nedir acaba ?

5. erenyildz

erenyildz SCW Üyesi

17
    2
    3
    160 tlye aldım ben vw servisinden

6. brs-cn

brs-cn SCW Üyesi

156
    22
    18
    ayak dayama+pedal seti kaca aldın?

7. batum

batum SCW Üyesi

453
    115
    43
    anten çokgüzel durmuş bende oemvag tan alıcaktım anten, kolçak, geçmeli pedal seti ile beraber baktım kolçak kırmızılı şimdilik vazgeçtim. gülegüle kullanın.

8. erenyildz

erenyildz SCW Üyesi

17
    2
    3
    ayak dayamayı 70 e önceden taktırmıştım pedallar 270 tl

9. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Emre o kolçakta öyle senin sandığın gibi bir kırmızılık yok mirim.. eğer kafan ona takıldıysa kolçak diye arat siteden benim ordan alıp taktığım kolçak şu an arabamda ve bir senedir kullanıyorum öyle arabanın genel konseptine aykırı bir renk yada durum yok gönlün rahat olsun bu konuda ;)

10. erenyildz

erenyildz SCW Üyesi

17
    2
    3
    anten konusunda yardım bekliyorum cızırtı ve dalgalanma yapıyor ne yapmam gerekiyor?

Sayfayı Paylaş