Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Explorer Yardımı ?

Logical_Election

Kayıtlı Üye
Global sitelere girerken eger sayfanın türkçesi veya başka istedigimiz dil varsa anasayfa seçeneklerinde bunu seçerek anasayfanın yönlendirmesiyle giriyoruz.Bu seçenegi seçtikten sonra genelde "bir sonraki girişte otomatik yönlendirilip,hatırlanmasını istermisiniz" gibi bir seçenek var.İlk girişte girilen bu bilgiyi,nasıl iptal edebilirim.Bütün browser history,cookieleri sildim yine hatırlıyor,istedigim sayfaya giremiyorum.(Örnek:seat.com a giriyorum direk com.tr a baglanıyor.Fakat ben .com da gezinmek istiyorum) İp den mi hatılıyor acaba location olarak ? Tecrübe eden var mı ?:confused:

Timur'um I.E'ye reset/restore tarzı bişi var her şeyi fabrika ayarına çeviriyo gibi bişi onu dene istersen..

ie kullanmadıgım ıcın bılemıyorum ama yıgıtın verdıgı cozumden baska bı cozum gelmıyor aklıma

Geri
Üst Alt