Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

EXEO 2012 Makyajlandı

Konu, 'Exeo' kısmında Erd3434 tarafından paylaşıldı.

1. Erd3434

Erd3434 SCW Üyesi

431
    48
    28
    Arkadaslar daha oncede konusu acılmıstı ama toledo tekrar mı gelıyor dıordum ama arac exeo 2012 de makyajlanıyormus....

exeo2.jpg exeo.jpg exeo3.jpg exeo5.jpg exeo4.jpg
    SEAT, Frankfurt Motor Show öncesinde 2012 model yılı için makyajladığı Exeo’nun ilk resimlerini bugün yayınladı. Önce kısa bir hatırlatma yapalım; SEAT Exeo, B6 kod numarası taşıyan bir önceki nesil Audi A4 (B6) platformu üzerine inşa edilmişti. Akabinde yarı ömrünü tamamlayan SEAT Exeo makyaj operasyonu dahilinde, güncellenen petek tasarımlı ön ızgara, LED gündüz farı entegre edilmiş yeni ön farlar ve revize edilen jantlar ile ön plana çıkıyor.
    İç mekânda ise, yeniden tasarlanan direksiyon simidi ve yeni koltuk döşemeleri dikkat çekiyor.
    Diğer taraftan, motor seçeneklerinde, daha fazla verimlilik ve düşük emisyon için küçük değişiklikler yapılmış. Ne yazık ki, TDI ünitelerdeki 7 g/km CO2 emisyon değeri düşüşünden başka mevcut tüm motor gamı yerini korumaya devam ediyor. Ek olarak, Exeo Ecomotive veriyonunda ise start/stop sistemi standart olarak sunuluyor.

2. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    içi bu kadar güzelmiydi yahu bunun? testine çıktığımızda hiç beğenmemiştik.

3. Erd3434

Erd3434 SCW Üyesi

431
    48
    28
    koltuklar harıc zaten audı a4 cabrıo unun ıcı aynısı hatta

4. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    çok begeniyorum exeoyu makyajla birazda yüzü gülmüş arkada bi değişiklik yok mu acaba?

5. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    ee güzel olmuş

6. Erd3434

Erd3434 SCW Üyesi

431
    48
    28
    arkada sadece benım gordugum kadarı ıle sadece sw nunun resmı var gordugum tek degısıklık dıfrızor

7. Dayi

Dayi SCW Üyesi

15
    2
    3
    Yakışmış...;)

8. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    motor seçenekleri zengin olursa bu araç satar exeo 1.6 çok başarısızdı...

9. Anıl Fuat Ulkem

Anıl Fuat Ulkem SCW Üyesi

257
    41
    28
    en son 1.6 lar vardır.. çok kötü böyle bir araç hemde oto şanzıman seçeneği yoktu.. 2.0 tdi arti dsg koy.. deli gibi satar ^^:D

10. Halil Karabal

Halil Karabal SCW Üyesi

71
    7
    8
    ayrıca exeo artık show room lara indirilip satılmayacak sipariş usulü 1,6102 1,8turbo 2,0 dizel olarak satılacak şu anda isterseniz sipariş verip exeo alabilirsiniz ben aygüv den aldım başım çok ağardı! :(:kizgin: ama siz özgürsünüz istediğiniz yerden alabilirsiniz!!

Sayfayı Paylaş