Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Excelance 2018

bir camı açık bırakıp aracı kilitleyin, 1 dakika kadar bekleyin, sonra açık camdan iç kapı kolunu çekerek kapıyı açın. Korna çalmaya başlarsa araçta soft alarm vardır.

ama bildiğim kadarıyla bizim araçlarda o olay yok, caydırıcı bir kırmızı led var sadece ve @memet_one 'ın dediği gibi kapılar kilitlenince yanıp sönmeye başlar.

Okadar parayı bosa verıyoz 140.000 di şimdi 231.000 olmus araba

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim aracım 2018 2 ayında aldım 140.000 bine şu anda 9 aydayız aracımın aynısı 231.000 tl serviste fıyat tablosuna baktım

Fr en dolusu 196.000 bin

Benim aracım 2018 2 ayında aldım 140.000 bine şu anda 9 aydayız aracımın aynısı 231.000 tl serviste fıyat tablosuna baktım

Liste fiyatları günümüzde aldatıcı oluyor. bayiler elinde olan araçları oldukça düşük fiyatlara satabiliyor.

Alarma gelecek olursak, eğer aracınızı içinde, şoför tarafındaki emniyet kemeri sütununun altında alarm butonu yoksa, aracınızda orjinal alarm yoktur. Vag-Com ile dat-dat alarm aktif ettirebilirsiniz. Bu sadece araç kapıları kilitli iken içeriden müdahale edildiğinde aktif olur ve kornanız dat-dat diye çalmaya başlar.

Vag com olmadan da kornayı aca biliyorum ben ozsman içerden acınca calıyordur

Geri
Üst Alt