Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Evveeettt jantı seçtik... sıra yay da...

hadi hayırlısı..sana benim yayları verip -5 lik mi alsam ne yapsam...ama benimkiler çok sert sana gelmez...hadi bekliyoruz resimleri

aslında düşünülebilir Varol... bende 3.5 ve 5 liklere bakıyordum fiyatları biraz uçuk geldi ya... napsam ki? marka ne tavsiye edersin? eibach mı? H&R mi? apex mi? bide coilex diye bişi var biraz hesaplı ama sanırım ucuz etin yahnisi kara olur dimi?

galiba çoğunluk H&R diyecek gibime geliyor..eibach seat firmasının kullandığı ve tavsiye ettiği yay anlaşması da onunla..
bende AP yay var tam bilmemekle söylenen şu AP koniye yay yapan firma diyorlar..bende duydum bir de FK var ismini yanlış hatırlamıyorsam onu da önerirler..
ama sana şunu da ekleyebilirim alacağın yay TÜV onaylı da olsun ki muayene için de avantaj olsun..

bende mk1 leon varken 5lik yay vardı baya bi sıkıntıydı orjinal jantlarıyla altı deli gibi sürtüyodu ama deli gibi memnundum 3.5 la araç hiç düşmes sadece virajlarda hissederseniz yay olduğunu oda çok deil şunu söylemek istiyorumki eğer yay takılacaksa 5lik derim ama 5 lik çok dersenizde hiç almazdım yay direk öyle binerdim :D

bende mk1 leon varken 5lik yay vardı baya bi sıkıntıydı orjinal jantlarıyla altı deli gibi sürtüyodu ama deli gibi memnundum 3.5 la araç hiç düşmes sadece virajlarda hissederseniz yay olduğunu oda çok deil şunu söylemek istiyorumki eğer yay takılacaksa 5lik derim ama 5 lik çok dersenizde hiç almazdım yay direk öyle binerdim :D

orjinal yaylarla kullanmaya devam et diyosun yani Emre kardeş... benim de içimden geçen o aslında... çünkü bulunduğum şehrin yolları taş döşeli ve çok fazla hız tümseği ve yağmur oluğu var...

Geri
Üst Alt