Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Evt karşınızda yeni ayakkabılarımız :D

Vay Yusuf hayırlı olsun kardeşim yeni pabuçların :)

güle güle eskit :eek:key:
adettendir basıp kirletmek lazım diyicem ama pek mantıklı değil, çamurlu su atmak daha mantıklı :D

hYIRLI olsun keske daha spor bı ayakkabı alsaymıssın:D

Rays%20TE%206.jpg

seklınde

yusuf 11 numara;) hiç sana tavsiye etmek aklıma gelmemişti bunu ama çok beğendiğim bir model hayırlı ugurlu olsun tekerine taş değmesin:)

Geçen bu modele bakarken ibizaya çok hoş olur demiştim hakikaten çok orjinal olmuş :eek:key: bazen bakıyorum bir dünya masraf edip jant koyuyorlar arabanın üzerinde sırıtıyor, arabadan ayrı duruyor ... Senin seçimin çok orjinal olmuş, çok kaliteli ve oturmuş duruyor ;) Tebrikler kardeşim... ama şuda varki bu jantlarla yaysız olmaz... jant gitmemiş diyen arkadaşlar yaylardan sonra bir görsün o kadar diyeyim :hosgeldin:

İyi günlerde kazasız belasız İNŞAALLAH.

Geçen bu modele bakarken ibizaya çok hoş olur demiştim hakikaten çok orjinal olmuş :eek:key: bazen bakıyorum bir dünya masraf edip jant koyuyorlar arabanın üzerinde sırıtıyor, arabadan ayrı duruyor ... Senin seçimin çok orjinal olmuş, çok kaliteli ve oturmuş duruyor ;) Tebrikler kardeşim... ama şuda varki bu jantlarla yaysız olmaz... jant gitmemiş diyen arkadaşlar yaylardan sonra bir görsün o kadar diyeyim :hosgeldin:

İyi günlerde kazasız belasız İNŞAALLAH.

Cok tesekkur ederım :) yay koymayı dsunuyorm ama konfor gıdıcegı ıcn korkuyorum kütük gıbı olsn ıstemıorum :)

Yusuf Kardeşim hayırlı olsun çok yakışmış..Rabbim kaza bela vermesin :):eek:key:

Geri
Üst Alt