Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

EvoTech yazılımları hakkında..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu uzun zamandır foruma seyrek girdiğim için yeni gördüm.Bilgilendirme için teşekkürler ama reklam kokacak şekilde de bu konu dallanıp budaklanmasın rica ediyorum.

Bilmeyenler için söylim ,Evotech dünyada adı geçen sayılı yazılım firmalarından biridir.Tüv onaylı yazılım yapmalarını açıklamak gerekirse bahsi geçen Tüv bizim tüvtürk değildir.Almanların teknik donanıma sahip ürünlerin kontrolünü üstlenmiş bir kuruluştur.Buradan alınacak onay da altın değerindedir:)

1.6 tdi lar için yazılım var ama kopyalanamıyor gerçeği şuan için bir çok kişi ve kuruluş için geçerli bir durum

Konuyu uzun zamandır foruma seyrek girdiğim için yeni gördüm.Bilgilendirme için teşekkürler ama reklam kokacak şekilde de bu konu dallanıp budaklanmasın rica ediyorum.

Bilmeyenler için söylim ,Evotech dünyada adı geçen sayılı yazılım firmalarından biridir.Tüv onaylı yazılım yapmalarını açıklamak gerekirse bahsi geçen Tüv bizim tüvtürk değildir.Almanların teknik donanıma sahip ürünlerin kontrolünü üstlenmiş bir kuruluştur.Buradan alınacak onay da altın değerindedir:)

1.6 tdi lar için yazılım var ama kopyalanamıyor gerçeği şuan için bir çok kişi ve kuruluş için geçerli bir durum

Teşekkürler açıklamalar için, bende zaten çok detaya girmeden ihtiyacı olan arkadaşları yönlendirmeye çalışıyorum.
Zaten adresi ve telefon numaralarını da ilettim, oradanda detaylı destek alınabilir. :)

revo dsg yazılımı yapıyor.bazı firmalar ise bundan birhaber.
peki evotechin ankarada uygulama merkezi varmı? varsa gidip görüşmek istiyorum

revo dsg yazılımı yapıyor.bazı firmalar ise bundan birhaber. peki evotechin ankarada uygulama merkezi varmı? varsa gidip görüşmek istiyorum
Malesef EvoTech sadece İstanbulda ve tek.. Şehirdışında olan arkadaşlara da birebir yardımcı olmaya çalışıyorlar. Görüşebilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt