Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

EvoTech yazılımları hakkında..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben tabiki iletirim, bu arada aklınıza takılan yada sormak istediğiniz soruları banada iletebilirsiniz.

Aslında genel sorular; 1.4 tsi'a uygulanabilirliği nedir, güç olarak kaç hp verir, yakıta etkisi ne orandadır genel her yazılımcıya sorulan sorular

malesef 1.6 tdi için henüz sevindirici bir haber yok..

Zaten bu yazılım çıktığında büyük ihtimal Leon 1.6 tdi kullanmıyor olacağım artık istemiyorum:)

Aslında genel sorular; 1.4 tsi'a uygulanabilirliği nedir, güç olarak kaç hp verir, yakıta etkisi ne orandadır genel her yazılımcıya sorulan sorular

Tuğra bey,
1.4 Tsi 122'lik araçlarda 150beygir + kat iptali olursa 160beygir'e kadar veriyor. Yakıtta da net düşme oluyor.

Detaylı bilgi için Gsm Yılda : 0532 787 26 29
Eski Adı W-Max yeni adıyla G-Force Motorsport
Adres : Maslak 2. Kısım 26.sok. No : 1001

Tuğra bey,
1.4 Tsi 122'lik araçlarda 150beygir + kat iptali olursa 160beygir'e kadar veriyor. Yakıtta da net düşme oluyor.

Detaylı bilgi için Gsm Yılda : 0532 787 26 29
Eski Adı W-Max yeni adıyla G-Force Motorsport
Adres : Maslak 2. Kısım 26.sok. No : 1001
açıklayıcı faydalı bilgileriniz için teşekkür ederiz..
acaba yakıttaki düşüş miktarı nedir???

leon cupra için kaç tip yazılım seçenekleri var ve elde edilen değerler nedir,bunları paylaşabilir misiniz merak edilen sonuçta değerlerdir,yardımcı olabilmeniz için önce bu bilgileri yazar mısınız

Yeni bilgiler edindim bu arada sizlerle paylaşayım ,

Tr de Tek TÜV onaylı ve Garantili Yazılımı Evotech yapıyor Alman kökenli olan firma Dünyada yazılımı ilk uyguluyan firmadır...
Kopya yazılım kesinlikle değil Sizin aracınızın şase ve beyin VIN numarasına göre geliyor yazılım ve Garanti kapsamında olan araçlarda servislerde hiçbir şekilde anlaşılma olmuyor ( Bu olay muhteşem kendimden biliyorum çoğu bizim servise gelen kopya yazılımlı araç hem anlaşıldı hemde güncellemelerde araçların beyinleri yandı )
Sitelerindeki değerler minimum değerler üstü yine araçta problem yapılmayacak şekilde upgrade yapılabiliyor...
Turbo araçlarda kesinlikle fazla basınç verilmiyor...
1.6tdi lar için yazılım var ancak şu anda beyine işlem yapılamıyor protokol numaralarına en kısa zamanda Evotech girebilecek ;)
Daha yeni Cupra yaptılar stage 2 testlerini yerler kuruyunca yapacaklar bana denilenine göre Tr de iddalı değerler çıkıcakmış Stage 2 klasmanında bana Test değer video ve sürelerini gönderecekler yayınlarım burada ....
Ayrıca daha yeni MTM ine bünyelerine dahil ettiler G-Force Motorsport yeni adlarıyla giriyorlar piyasaya V-Max Tuning adı değişti Cupra için Aklınıza gelebilecek Motor Modifiyesi mevcut motor içine girmeden Turbo upgrade ile 390-400 ps lere kadar çıkabiliyorlarmış...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt