Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Evo X - Leon Cupra

brave

Kayıtlı Üye
[video]http://www.streetfire.net/video/evo-x-leon-cupra_2080149.htm[/video]

Bunu Evo olduğundan eminmiyiz yaa :rolleyes: Ben ihtimal bile vermiyorum Cupranın geçmesine :)

evo 10 stock halıyle cok ıddalı degıl stage 2+ Cupra ıcın sonuc cok anormal gelmesın

evoyu gözunuzde bu kadar buyuten sey nedir acaba ?

evoyu gözunuzde bu kadar buyuten sey nedir acaba ?

evo hakkında biraz araştırma yapmalısın:) Ama ben evo 9 u tek gecerim, performans olarakta kasa olarakta.. evo10 295bg olması lazım, cupra doluysa şaşırmamak lazım, ama evo9 olsaydı videoda sıkıntı var derdim:) evo9 ilk Hızlı ve öfkeli: Tokyo drift filminde dikkatimi çekmişti. Bence evo10da kasa değiştirmek yerine ne bileyim 9 a makyaj falan yapabilirlerdi, performansıda düşürmeleri çok aptalca

ayrıca evolarda subarular gibi 4x4

evo hakkında biraz araştırma yapmalısın:) Ama ben evo 9 u tek gecerim, performans olarakta kasa olarakta.. evo10 295bg olması lazım, cupra doluysa şaşırmamak lazım, ama evo9 olsaydı videoda sıkıntı var derdim:) evo9 ilk Hızlı ve öfkeli: Tokyo drift filminde dikkatimi çekmişti. Bence evo10da kasa değiştirmek yerine ne bileyim 9 a makyaj falan yapabilirlerdi, performansıda düşürmeleri çok aptalca
cıhan arastırma yapmalısın dıcegın son kısı olmalıydı foruma cok yazmaz emır o yuzden de o sekılde yazman cok normal :)

yapma yaw:S:D o zaman evonun cuprayla kıyaslanmıycanı bilmeli değilmi:) yani bence kıyaslanmaz diyelim o zaman..

Geri
Üst Alt