Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

evo mu s2000 mi?

evo8 - s2000

• Kullanılan toplam oy
    66
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LEONFR

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yeni araç alıcam ama ikisi arasında gidip geliyorum herşeyden önce roll ile işim yok siz olsanız hangisini alırdınız evo 8 mi s2000mi ???

iki araçta farklı kulvarlarda ama ikiside benim istediğim araç günlük kullanıcam zaten toplasanız ayda en fazla 700km yapıyorum :)

konuyu anket oyu olarak açamadım yönetimden ricam evo ve s2000 olarak ikiye ayırırmısınız :)

ikiside çok ayrı bi araba ama s2000 tercihim olurdu hem daha sportif hem daha çılgın her türlü yan verir :)

arkadaşlar yeni araç alıcam ama ikisi arasında gidip geliyorum herşeyden önce roll ile işim yok siz olsanız hangisini alırdınız evo 8 mi s2000mi ???

bence 2.0tfsı ınız daha güzel. :D kullanış olrak evo ama 2 kişi binsemde bişi olmaz diosanız s2000 derim sürüş zevk bambaşka bir araçtır s2000

arkadaşlar valla ben cupra mevsimini kapattım artık leon 1.6 kullandım cuprayıda kullandım artık marka değişikliğine yönelmek gerek :)

önümüz yaz :)

İkisi çok ayrı araçlar S2000daha az yakar evo çok yakar ama güzel giden bi araçtır S2000 zevk için binilebilecek güzel hızlı bi araç ama evo ile kıyaslamak olmaz tabi S2000 2 kişilik olması biraz kötü bi durum buda bi etken bide içi çok geniş ve rahat değil ben bindiğimde tıkılmış gibi oldum ama kötü araç diyemem başarılı bi araç zor bi seçim bide elinizdeki cupra güzel bi araç satmak pek iyi bi fikir değil gibi...:eek:key: ben sanırım evo tercih ederdim ancak evo8 demişsiniz neden evo8?

aziz evo8 de sorun falan fılan var denıyor var mı baktıgın araclar evonun en guzel tarafı 4*4 olması temiz bulabılıyorsan duzgun oynanmamıs benım tercıhım evo olur.İleriye yonelık yuklemek roll vs yapmak ıstersende onu acık bır arac

Ben sadece ekzos sesı sevıyorum evoya gore az yakarım ıkı kişi güzel ekzos sesıyle gezerım dıyorsan s2000

bırde evo8 niçin ara kasa zor satılır falan fılan denıyor sen adresı bılıyorsun:)

anadol cabrio direkli ..yaz için ideal :eek:
ner gerenk var paşa paşa bin arabana

Bol meblağ verilecek ama 2 arkadaşımı beraberimde gezdiremeyecğim= Evo8 alırdım.
S2000, orta yaş krizi sonrası otomobili :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt