Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Evlilik teklifi Tavsiyeleriniz çok önemli

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
Evet çok çok çok büyük bir sürpriz yaratacak evlilik teklifi tavsiyelerinizi rica ediyorum lütfen üşenmeden yazarsanız inanılmaz mutlu olucam çok önemli

Otobüs durağında bekliyorsa eğer,durakta yan tarafta bulunan reklam bölgesine onun resmini koydurup altına yazı yazdırabilirsin..;)

bence evlilik teklifi konusunda kimseden yardım alınılmamlı diye düşünüyorum . Sonuçta bu sen ve eşin arasında olucak özel bir durum görkem abi :) senin iyi düşünüp bulman daha orjinal olur diye düşünüyorum tabi bu benim şahsi fikrim :)

Hayırlı olsun Görkem.Sanki okul falan varken evlilik için erken gibi ama en iyisini sen bilirsin.

ya bu konuyu ben açacaktım :) hem doğum günü hemde teklif edicem ikisini bi arada halledim dedim ama :) tektaş 1000 usd bide
tria varmış o çok fena :)

Anlaşılan sen bu kararı vermek için iyi düşünmüssün ki bizlerden teklif etme şekilleri konusunda fikir almak istiyorsun Görkem kardeşim..Hayırlısı olsun..:eek:key:

Bence;

--Küçük reklam uçaklarından birine uzun pankartla teklifi yazdırıp uçarken okutmak :)
--O bölgenin en çok dinlenen(Tabii onunda dinlediği) bir radyoda banttan sen konuşacaksın ama onun yanında olacaksın :)
--Küçük bir çocuğa ezberletip ''Görkem abi seninle evlenip benim gibi tatlı çocuklarınız olmasını istiyor'' diyerek :)
--İstanbula getirip Kız kulesindeyken teklif ederek :)

ki bunlar dahada çoğaltılabilir ;)

bence evlenme teklifi yapma :D

içinden nasıl geliyorsa öyle konuş

cesur yürek filminden alıntı..elemanla kız karşılıklı oturuyor, eleman anlatmaya başlıyor:

eleman:"bu işleri tek başıma yapmam zor..ancak çocuklarım geldiğinde işler kolaylaşacak"
kız:"ne ! senin çocukların mı var?"
eleman:"henüz yok..ama bu konuda bana yardımcı olmanı istiyorum"

valla kanka yakma başını derim napıcaksın evlenip:) illada edicem diyosan istanbulda hezarfende özel ucak turları var,yaklaşık 1 saat havada istanbulu turluyosun..o arada yapıştır gitsin teklifi ztn havada kabul etmeme şansıda yok:D geçen yıl 300 dolardı katıldığımızda hadi şimdi 350 400dolar olsun fiyatıda bu..ömürde bi kere yapılcak bu teklif için bence değer...ayrıca ileride kime anlatsanız forsunuz olur hani,pastanede cafede sağda solda değil özel ucakta evlenme teklifi etti hesabı:) hayırlısı olsun kardeşim,inş herşey gönlünüzce olur

abi bi videoda gördüqüm teklif cok hosuma qitmişti aklımda kaldığı kadarıyla şöyleydi :
kız kalabalık bir yolda gitmek istedigi yere dogruu giderken damadın arkadaslarının elinde bi tane pankart benimle evlenirmisin diye ortam zatenn kalabalık oluyor millet ilgi alaka ile izliyor seni arayıp arkasına döndügünde elinde bi tane güzel bi yüzük yüzde ufak bi tebessüm :D:D pankarttaki gibi benimle evlenirmisin dediginde kız boynuna sarıldıgı ann zaten millet orda kopuyorrr alkışlar ışlıklar filann harika bi ortamn oluyor inş güzel bir sey yaparsın abi En kalabalık caddeyi Seç :eek:key::eek:key:
Hayırlı ugurlu olsun (ee artık halayy cekmeye geliriz Teyyy teyy teyyy dilililililiil walllalalaleyyy ) :eek::eek::eek:

Geri
Üst Alt