Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Evlilik teklifi Tavsiyeleriniz çok önemli

görkem haklı , bende yakınla o kervana katılıcam değişik bişeyler paylaşan arkadaşlar olursa kafamada yatarsa bende uygularım açıkcası : ) belkide güzel bi teklif olur deişik olarak : )

hayırlı olsun Görkem şimdiden:D içinden ne geliyorsa öyle davran, şimdi ezber falan bide unutursan hayatının en büyük hatasını yaparsın:)

Ben de geçen sene sadece adet yerini bulsun diye evlenme teklifi edicektim yoksa bizimkisi sadece yüzükten ibaret :D Ben ilk tanıştığımız mekanı ve tanıştıran yakın arkadaşlarımızı ayarladım daha sonra sahnedeki sanatçıyı neyse herşey güzel ve hoş oldu daha sonra sanatçı sahneye benı cagırdı ve ben herkezin önünde bir konuşma yaptım daha sonra yanına gidip hayatımın sonuna kadar onunla birlikte olmak istediğimi soyledım ve teklıfımı ettım oda ağlayarak evet diye bagırdı bizim arkadaşlarımız ve başka oturan insanlar alkışları altında yüzüklerimizi taktık ve hala sözlüyüz umarım senın içinde en hayırlısı olur :)

çıragan sarayının önüne götür diz çök yapıştır teklifi :)

kafeye götür önceden ayarladığın saz ekibi içerde olsun biraz oturduktan sonra lavaboya gideceğim de kalk içeriden ekiple birlikte hakan altun'un ''teklif ediyorum benimle evlenirmisin'' adlı güzide şarkısını söyleyerek çıkın. etraftakilerinde etkileşimi ile müstakbel eşin için güzel bir anı olur ama sen ileride anmak istermisin bilmem. üstelik sesin güzelse ekstra iş teklifi bile alabilirsin...

bı kardesım kız kulesınde teklıf ettı.tekne bunları tek olarak aldı cam kenarı masada ozel rezarvasyon alanfilan...en sonunda bi tatlı tabagı dıyeyım ben sana yuzukler gelmıs falan.hani ortam olarak bence mukemmel bı yer kız kulusı.unutulmayacak bı yer bence.
(bu arada fikirler bomba yani koptum:) )

görkem benden sana evlenme teklifi meklifi fikri yok...ben öğretiyorum sen kızdan ayrılıyorsun sonra

ama illa öneri diyorsan dediğim geçerli
araba ile gezintiye çıkacaksınız çok kalabalık olmayan bir yerde..ışıklarda duracaksın bunu ayarlaman lazım kırmızıya denk gelsin saati hesaplarsan o ışıklar hergün aynı saatte yada orantıda kırmızı yanar..
arabaya maskeli iki kişi binecek ellerinde kuru sıkı ile ..sen hoop ne oluyo diye delikanlılık yapcaksın kabzayı kafaya küfürü surata yiyeceksin..
ister istmez devam edeceksin..kızın gözlerini bağlayacaklar yada çıval geçirecekler ..onlar direktif verecek ..sağa dön burdan git yavaşla gibi polise uzak git ama polis yok ortada polis ver diye kız muhtemelern imdaaat diye bağıracak siz içinizden gülün..
ve o yere getireceksin evlenme teklifi yapacağın yere her yer olabilir..
antep stadı olabilir..bütün seyircilere haber verilecek maç tan önce siz gelirken sessizlik olacak sahanın tam ortasında kız dizlerinin üstüne çökecek mikrofon sana gelecek.. ve sen konuşmaya başlıyacaksın sonra gözleri açılacak cevabı ile antep stadı inleyecek..

not: arabada kızın oturacağı koltuğu muşamba ile kapla muhtemelen altına mıçacaktır koku koltuklara bulşamasın :)

Geri
Üst Alt