Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Evlenme teklifinde ığır açıp Çıtayı yükselten arkadaşları Bekar arkadaşlar adına kını

kardeş sorma dükkan da yata yata heryerim agrıyo puhahapuhaha laniye evden kovuluyum ben yav ben bi melek :D:D
şimdi kaan la ben gibi kazak erkegi olmadıgın içinn normaldir staj için başvuru formumuzu doldur gereken egitimi verelimm:D:D erkege şiddete hayırr:eek::eek:

:eek:key::eek:key::D aynen bide resim eklerseniz öncesi ve sonrası acısından kendinizdeki degişimi görmeniz acısından puhaha
resim eklersem sana yazık olur biliyon nedeni evlenmeden önce zayıf senin gibi saç yok evlendikten sonra kilo 95 saç belde aradki fak sen hesapla

resim eklersem sana yazık olur biliyon nedeni evlenmeden önce zayıf senin gibi saç yok evlendikten sonra kilo 95 saç belde aradki fak sen hesapla

Ben ondan diyorum böyle daha iyi egitim şart :D puhahapuhaha paşam bu arada avatar resmini degiştir artık valla görelim senide böyle olmuyor =)

Ben ondan diyorum böyle daha iyi egitim şart :D puhahapuhaha paşam bu arada avatar resmini degiştir artık valla görelim senide böyle olmuyor =)
peki kardeş hemen degiştireyim şöyle kazımı kıskandıracak bi resim koayayım aslın da bitane varda yükleyemedim buraya habire hata veriyo

Geri
Üst Alt