Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Evlenme teklifinde ığır açıp Çıtayı yükselten arkadaşları Bekar arkadaşlar adına kını

Yok bu degil , buda degil yok buda olmamış bana farklı birşey lazım puhaha

o nasıl teklifler öyle selcuk nereden bulursun bunları karşıma çıkan ilk insana evlililk teklif edesim geldi:eek::eek::eek:

Buna kafa patlatmadan önce kazımım bir tane kendimize düzgün, efendi, iyi huylu...vb özellikli anladın sen onu :D ama böylede rahat kafa iyi sütten agzı yanan misal hiç kaşınmayak:D
evlilik programlarına başvurun orda varlar puhahapuhahapuhahapuhaha

evlilik programlarına başvurun orda varlar puhahapuhahapuhahapuhaha
Buna kafa patlatmadan önce kazımım bir tane kendimize düzgün, efendi, iyi huylu...vb özellikli anladın sen onu :D ama böylede rahat kafa iyi sütten agzı yanan misal hiç kaşınmayak:D
aynen ohh azıcık asım agrısız başımmm puhahaacıyorum o zaman bekar evinii:D:D zaten senenin 6 ayı paşada evden kovuluyor onunda sıgınacagı bi yer olsunn akıbetini merak ediyorum yoksaa lilililiiiiiiiiiiiiiiiiiipuhaha

aynen ohh azıcık asım agrısız başımmm puhahaacıyorum o zaman bekar evinii:D:D zaten senenin 6 ayı paşada evden kovuluyor onunda sıgınacagı bi yer olsunn akıbetini merak ediyorum yoksaa lilililiiiiiiiiiiiiiiiiiipuhaha
kardeş sorma dükkan da yata yata heryerim agrıyo puhahapuhaha laniye evden kovuluyum ben yav ben bi melek :D:D

Geri
Üst Alt