Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Evladıma kavuştum :)

Kronometre acıldı mı bizim araçta acamamıştım vosmer i arayıp kodları almak gerekecek

kurye ile elden teslime verildi

Kronometre acıldı mı bizim araçta acamamıştım vosmer i arayıp kodları almak gerekecek

acıldı abı de ne ıse yarar bu ya baska ne ozellıkler acıldı bılmıom olabıleceklerı solermısın bana ornegın ben eve donus ve karsılama ısıklarını cok ıstıyorum ama acılmadı varmı bızde ozellık

Onun standart olması lazım diye biliorum ekrandan aktif edilmemiş olabilir normalde açma tuşuna basınca yanması gerekir yanmazsa birkez daha basılır açmak için

Onun standart olması lazım diye biliorum ekrandan aktif edilmemiş olabilir normalde açma tuşuna basınca yanması gerekir yanmazsa birkez daha basılır açmak için

nerden abı hangı ekrandan yapılıyor :( guzel bı goruntu ama ortada yok yanı soylesende yapsam ben

Tam hatırlamıyorum ama araç ekranından ayarlar kısmında olması gerekiyor yani benim 5" ekranda öyle diğer ekranlar biraz karışık ama onlarda da aynı yerdedir

Tam hatırlamıyorum ama araç ekranından ayarlar kısmında olması gerekiyor yani benim 5" ekranda öyle diğer ekranlar biraz karışık ama onlarda da aynı yerdedir

abı arabaya gıdım mı foto atım sana bulamıcekmıyız olursa ın dersen ınerım

Bu saate boşver kardeşim ben yarın benim arabada bakarım tam nerde diye sende ona göre bakarsın nerede olduğunu

Geçmiş olsun gizli özellik acmada herhangi garanti bozulmuyor degilmi ve istanbulda nerede actirabilirim bilen var mi?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu saate boşver kardeşim ben yarın benim arabada bakarım tam nerde diye sende ona göre bakarsın nerede olduğunu

tamamdır abıcım senden donus beklıyorum gorelım su oglanın marhıfetını :)
[doublepost=1452120309,1452120245][/doublepost]
Geçmiş olsun gizli özellik acmada herhangi garanti bozulmuyor degilmi ve istanbulda nerede actirabilirim bilen var mi?

tesekkurler hayr aracımın gızlı ozellıklerını servıste ucretsızce actırdım tabı bırazda ıkılı ılıskılere baglı bı durum sen yınede sansını dene @ahmet6334 abı sana bu konuda yardımcı olur

gözün aydın...
[doublepost=1452120757,1452120664][/doublepost]

kimine göre bozuluyor kimine göre bozulmuyor.
istanbuldaki cuma buluşmalarına katılırsan arkadaşlar yardımcı olur.

Geri
Üst Alt