Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Evet Hamsterlarıma İsim Koymak İstersek :)

Simdi 2 tane alsam hangi cins kac aylik almam lazim?? Bide bunlar ne kadar buyuyorlar??

Simdi 2 tane alsam hangi cins kac aylik almam lazim?? Bide bunlar ne kadar buyuyorlar??

Kardeşim almana da gerek yok bi tane beslersen daha mutlu olur bu hayvanlar yalnız yaşamayı çok seviyolar....:eek:key: büyüyeceği maksimum boy işaret parmağın kadar bunlar gonzales ötekiler gibi büyümüyolar sen istiyosan hallederiz sen kafesini yemini çarkını suluğunu halledersin....:eek:key:

Yalnis yasamayi seviyosa bi ara yanina ufmgrayayim alalim bitane gonzales:) dublex bi tanede ev aliriz dolasip dursun icerde:)

abi aslında bi tane alıpda beslenir he,ne yer ne içer ki bunlar:confused:

abi aslında bi tane alıpda beslenir he,ne yer ne içer ki bunlar:confused:

çok basit buğday mmısır tarzı kurutulmuş tahıllar arada yeşillik yemleri satılıyo zaten en kalitelisi vitacraft oda 15tl 1aydan fazla gider arada bir az sebze yeterli bakımı kolay bide altına talaş koyuyosun ama bakıcağına inanıyorsan al yoksa onunda günahına girmemek lazım...:eek:key:

çok basit buğday mmısır tarzı kurutulmuş tahıllar arada yeşillik yemleri satılıyo zaten en kalitelisi vitacraft oda 15tl 1aydan fazla gider arada bir az sebze yeterli bakımı kolay bide altına talaş koyuyosun ama bakıcağına inanıyorsan al yoksa onunda günahına girmemek lazım...:eek:key:
öyle tabi abi,malum ev ortamında besleyemeyeceğim için köpek alamıyorum yoksa hastayım öz bulldoglara,2tane güzel kanaryam var tertemiz edip koyuyorum onları ciyak ciyak bağırıyolar.hamsteri sevdim ama böyle ufak kalması lazım yoksa fare gibi oldumu tiksinirim abi:)

Geri
Üst Alt