• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Evet Hamsterlarıma İsim Koymak İstersek :)

Lejyoner

Administrator
İsim
Gökhan
Nereden
İstanbul
Plaka
34 AE 3609
Hangi Hamster ben orda hayvan göremedim:D

SİMON

Kayıtlı Üye
İsim
Şemun
Nereden
İstanbul
Plaka
SiMoN92
Simdi 2 tane alsam hangi cins kac aylik almam lazim?? Bide bunlar ne kadar buyuyorlar??

LeonRider

Kayıtlı Üye
İsim
Serhat KESER
Nereden
İstanbul
Simdi 2 tane alsam hangi cins kac aylik almam lazim?? Bide bunlar ne kadar buyuyorlar??
Kardeşim almana da gerek yok bi tane beslersen daha mutlu olur bu hayvanlar yalnız yaşamayı çok seviyolar....:eek:key: büyüyeceği maksimum boy işaret parmağın kadar bunlar gonzales ötekiler gibi büyümüyolar sen istiyosan hallederiz sen kafesini yemini çarkını suluğunu halledersin....:eek:key:

SİMON

Kayıtlı Üye
İsim
Şemun
Nereden
İstanbul
Plaka
SiMoN92
Yalnis yasamayi seviyosa bi ara yanina ufmgrayayim alalim bitane gonzales:) dublex bi tanede ev aliriz dolasip dursun icerde:)

ynr03

Kayıtlı Üye
İsim
YeNeR
Nereden
İstanbul
Plaka
34 YNR 03
abi aslında bi tane alıpda beslenir he,ne yer ne içer ki bunlar:confused:

LeonRider

Kayıtlı Üye
İsim
Serhat KESER
Nereden
İstanbul
abi aslında bi tane alıpda beslenir he,ne yer ne içer ki bunlar:confused:
çok basit buğday mmısır tarzı kurutulmuş tahıllar arada yeşillik yemleri satılıyo zaten en kalitelisi vitacraft oda 15tl 1aydan fazla gider arada bir az sebze yeterli bakımı kolay bide altına talaş koyuyosun ama bakıcağına inanıyorsan al yoksa onunda günahına girmemek lazım...:eek:key:

ynr03

Kayıtlı Üye
İsim
YeNeR
Nereden
İstanbul
Plaka
34 YNR 03
çok basit buğday mmısır tarzı kurutulmuş tahıllar arada yeşillik yemleri satılıyo zaten en kalitelisi vitacraft oda 15tl 1aydan fazla gider arada bir az sebze yeterli bakımı kolay bide altına talaş koyuyosun ama bakıcağına inanıyorsan al yoksa onunda günahına girmemek lazım...:eek:key:
öyle tabi abi,malum ev ortamında besleyemeyeceğim için köpek alamıyorum yoksa hastayım öz bulldoglara,2tane güzel kanaryam var tertemiz edip koyuyorum onları ciyak ciyak bağırıyolar.hamsteri sevdim ama böyle ufak kalması lazım yoksa fare gibi oldumu tiksinirim abi:)

Üst Alt