• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Evet Hamsterlarıma İsim Koymak İstersek :)

bose

Kayıtlı Üye
İsim
BORA AKYAL
Nereden
İstanbul
"zeus" ya da "korsan",sevdiim garip isimlerdir

mevlut911

Kayıtlı Üye
İsim
Mevlüt
Nereden
İstanbul
bu hemster bizim bildiğimiz farenin biraz minyatür halimi serhat abi ? yoksa farklı bır furyadanmı

SİMON

Kayıtlı Üye
İsim
Şemun
Nereden
İstanbul
Plaka
SiMoN92
Cok guzeller 1 depo benzin parasina ordu kurarim:) ab kertenkele kus kaplumbaga balik besledim ama bunlara cesaret edemedim doga kanunuda olsa biinin digerini yedigini gorsem kotu olurum

• Beğen
Reaksiyonlar: bose

LeonRider

Kayıtlı Üye
İsim
Serhat KESER
Nereden
İstanbul
Cok guzeller 1 depo benzin parasina ordu kurarim:) ab kertenkele kus kaplumbaga balik besledim ama bunlara cesaret edemedim doga kanunuda olsa biinin digerini yedigini gorsem kotu olurum
tek alıp beslemek daha mantıklı kardeşim tek olunca çok rahat oluyolar ve ben senelerdir kaçıncıyı besliyorum hiç birbirini yiyen görmedim daha...:)

LeonRider

Kayıtlı Üye
İsim
Serhat KESER
Nereden
İstanbul
bu hemster bizim bildiğimiz farenin biraz minyatür halimi serhat abi ? yoksa farklı bır furyadanmı
değil hamster başlı başına bi hayvandır faregiller derken sincaplara da benzer ve fare gibi üzerinde bakteri ve hastalık taşımaz....:eek:key:

bose

Kayıtlı Üye
İsim
BORA AKYAL
Nereden
İstanbul
ne güldürdün olm beni yaaa:):)

Üst Alt