Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Evet Hamsterlarıma İsim Koymak İstersek :)

bir zamanlar benimde vardı 3 yavrum bigün eve geldiğimde yavrulardan birinin yarısı resmen yoktu şok geçirmiştim anne yemişti yavruyu :(

bir zamanlar benimde vardı 3 yavrum bigün eve geldiğimde yavrulardan birinin yarısı resmen yoktu şok geçirmiştim anne yemişti yavruyu :(

Anne de ya protein ekksikliği vardır yavrulara süt veremiyodur yada yavru ölmüştür başka sebebi şuda olabilir ilk doğumdan 3 hafta itibaren yavrulara ellememek gerekir anne yavrularını koku yoluyla tanır sizin kokunuz üzerine sindiyse yabancı diye ya yuvadan atar yada öldürür... bu arada hamsterlar yalnız yaşamayı daha çok severler....

yavrular sütten kesilmişti zaten emzirmiyordu.annenin benim kokumdan yavrulara zarar vermeside imkansız aramızda değişik bi bağ vardı pet shopta çok kez satılıp geri geldi saldırıyor diye bi bana bişey yapmıyordu o yüzden aldım bende:D dediğin gibi genelde protein eksikliği en büyük etken bu tür durumlarda.daha önce çok hayvan besledim rat larımda vardı ama onlarda yada guinea piglerde bu tür bi vaka hiç görmemiştim. hamster biraz cins bi ırk :)

kardeş bırak hamster la falan uğraşmayı. yap bi çocuk da onun için millet isim tavsiye etsin :):):)

Beyaz olan "Speedy Gonzalez" olsun. Diğerleri Dingil, Dürzü, Denyo. Civcivlerimin adlarıydı bir zamanlar. Bahtı benzemesin :)

hhahahaha bomba olmuş :D akbetlerini merak ediyorum ilerde ne olucaklar diye :D

Geri
Üst Alt