Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Evet Hamsterlarıma İsim Koymak İstersek :)

çok tatlılarmış yaa bende alsammı acaba eve kemirmesinler sonra beni puhaha

hahahah 1. Kivircik Senligi ne gulup duruyorum :D

acaip gorunuyorlar, tam da omerin dedigi gibi BIDIKlaar puhaha

Kurmalımı bunlar ? halının üstünde en öndeki oyle duruyor da. Hatta böyle bi bugatti havasında pimini çeksen fırlayacak gibi :)

İlginçtir anneleri aç kalınca yavrularını yiyormuş :( sende öyle bi sorun yok sanırsam ?

Balık değil bunlar doukan birbirlerini yesinler, kulaktan dolma bir bilgi bence yavrularılarını yedikleri, otobur hayvan bunlar :)

Arkadaşlar Hamster annelerin yavrularını yedikleri bilgisi doğrudur yalnız bunun birçok sebebi var.... Anne hamster yavrularını durduk yere yemez... yavrulardan güçsüz hasta yada yaşayamayacak olanları yer bunun sebebi hastalıklardan diğer yavruları korumak ve protein ihtiyacını karşılamak içindir... ölü hamster kafeste yavrular için tehlike arZeder... Anne hamster 8 tane doğurmuştu 5 tanesi yaşadı 3ü kayıp elbette anne onları yedi ama bu bir doğa kanunu yavruları koruma ve kalan yavrulara süt vermek için protein kazanma yöntemi onlar için...

Hamster bakımı da çok kolaydır en kaliteli yem in 1-1.5ay gideceği paket i 15tl talaş ın 1aylık paketi ise 5ila10tl arasında aylık 25tl gibi giderleri var maksimum :) hamster ın kendisi de zaten 10-15tl den fazla değil...

çok tatlılarmış yaa bende alsammı acaba eve kemirmesinler sonra beni puhaha

veterinerlerin ve doktorların hamsterlar için evde beslenecek en ideal en zararsız hayvan demeleri bu yüzden abi korkma bunlar gonzales yani büyümeyen cins pek zararları olmuyo insana :)

Geri
Üst Alt