Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

evet 2013 ün kazazede listesine bende katıldım offff

Cok gecmis olsun. Kaputu kesinlikle ve kesinlikle onarim (lokal boya) ile guzel bir yere yaptırın derim. Satarken buyuk kazasi var gozuyle bakmasinlar sonra :/

Ya zong/Ereğli servisindeki yetkili Servisi'ne lip in ne olduğunu anlatamıyorum sipariş sisteminde bulamıyor

Parça kodu 1ml805903 spoiler (cupra) diye geçiyor...netten buldum servistede tampon altına takılan plastik parça diye teyit ettiriniz..

Geçmiş olsun kardeşim,fr tampon taktırabilirsin sanırım 100 150 lira gibi bir fark oluyor,ama ruhsata fr tampon olarak işletin..

Ruhsatamı işletecek, yoksa Kaskoyamı.

Ben Fr tamponları, Kaskoma ilave ettirdim Far yıkamalı olarak. Pirim farkını ödedim yaptılar Gökhan. Ama ruhsatla ilgili bir işlem olmmalı sanırım.

Geri
Üst Alt